Onemli Gunler Banner
Sayfa 794/1002 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Erdoğan: (CHP'ye) Türk Hava Kurumu'nu çalışamaz hale getiren sizsiniz. Uçakların bakımını yaptırmayan, kurumun eski yöneticileridir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: Ben sosyal medyaya hiç olumlu bakmıyorum. Meclisin açılmasıyla birlikte sosyal medyaya yönelik bir çalışmanın yapılması gerektiğine inanıyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Başta Rusya, Azerbaycan, İran, AB'den İspanya bize destek verdiler. Süreç içerisinde onlarca ülkeden destek geldi. Ukrayna, sağ olsun desteğini verdi. Üç uçak ve dört helikopter gönderdiler
    #helpturkey diyenlere, "devleti aciz gösteriyorsunuz" diye soruşturma açtılar. İhtiyaç yoksa neden hava aracı yardımları kabul edildi o zaman?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: (CHP'ye) Türk Hava Kurumu'nu çalışamaz hale getiren sizsiniz. Uçakların bakımını yaptırmayan, kurumun eski yöneticileridir
    Tabi canım, kurumun en öneli geliri olan kurban derilerinin thk'na verilmesini yasaklayıp cemaatlere verilmesini serbest bırakan da cehape...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Erdoğan : Taliban’la bazı görüşmelere varıncaya kadar bizim ilgili kurumlarımız çalışıyor , hatta ben bile onların lideri durumunda olacak olanı kabul etme durumum olabilir .

Erdoğan : Sosyal medyadan abartıldığı üzere Sınırdan düzensiz göç akını söz konusu değil

Erdoğan: "(Düzensiz göç) Herkes şunu bilsin ki Türkiye yol geçen hanı değildir. Bütün bunları biz ölçüyoruz, biçiyoruz, adımımızı da ona göre atıyoruz."

Erdoğan: "Yakalanan Afgan düzensiz göçmenlerin önemli bölümü yetkili kurumlarımız tarafından tekrar Afganistan'a sınır dışı ediliyor."

Erdoğan : Şu an dünyada bizim sağlık oluşumunda ulaştığımız noktaya neredeyse benim diyen ülkeler ulaşamamıştır .

Erdoğan : Salgından korunmamızın tek yolu aşı, herkes aşısını olmalı .

Erdoğan: "(TURKOVAC aşısı çalışmaları) Neticeler şu ana kadar gayet güzel. Herhalde müjdeyi yıl dolmadan alacağız."

Sayfa 794/1002 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •