Onemli Gunler Banner
Sayfa 8/999 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Viop - XXI

Başına Gelmeyen yoktur

Benimde çevremde öyle 20 yıldır borsada sın ama boşuna

Bak bana neydim ne oldum yanlış biliyorsunuz borsayı bu kağıdı al

töbe töbe

Şeytan diyor vur küreği alnının ortasına dünün zırtapozu akıl vermeye başladı

Demiyorki adam bana
    kredi vermiş borçlandırmış
    İşim yok
    Evim kredi
    Arabam kredi
    Kazancım kredi
    Ekonomi olmuş bok
    Mal borsa düşmez ise ekonomi iyi kafasıyla yaşıyor
    Yarın seni çarparlar ise borsadan
    Evini arabanı elinden alırlar

O zaman sorarlar sana borsayı nasıl bilirdin diye

2.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Hisci bir kaç ay sonra gümüşlerini yeni dipten alırım.
    Söz..
    Senin burda sanal olduğunu çok iyi biliyorum sen burda egonu tatmin etme çabasında birisisin işlem yaptığını hiç düşünemiyorum

3. 1 kişide çıkıp sormuyor..yahu okullar açılacak mı..2. dalga beklentisi var..nasıl olacak bu diye..
    soramazsınız..tutarlar ensenizden..borsaya gir sen 2. dalgayı düşünme diyorlar..

Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Senin burda sanal olduğunu çok iyi biliyorum sen burda egonu tatmin etme çabasında birisisin işlem yaptığını hiç düşünemiyorum
    Niye
    Tüpraş senetlerim var.
    Ama yarın veya pazartesi satacam.
    Ayıp oluyor ama.ne EGO’su
    Bak kaç gündür bişey yazmadın.
    Ben yazınca geldin bana sataştın.
    Bende senin işlem yaptığını sanmıyorum.
    Sen sadece bana sataşan birisin burda.
    Ve ENGELLENDİN artık

5.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    mesela sonbaharda okullar açılacakmı..yetkililer susuyor..millet özel okullara dünyanın parasını ödedi..belkide çark dönsün diye ses çıkarılmıyor..2. dalganın olması muhtemel ortamda okul açılır mı..akıl işi değil..ama yetkililerden ses yok..
    çocuğa maske mi takacaksın..bu tam bir kaos olur zaten..
    ama bunu dillendirmiyorlar..
    Tüm bunlar bir yana da fen liseleri ve bazı okullar yatılı yani pansiyonlu asıl bunları hiç açamayacaklar birde tabi ki üniversiteleri malum zamanında kredi yurtlar kurumunda az kalmadık. Yani eğitim umarım normale döner ama büyük sıkıntı..

6. x50 dışına çıkmam parayı sokakta bulmadığım dediğim adam %50 kar yaptı, beni de artık galipçi yaptı. çok enterasan bir piyasa var gerçekten ne alsan akşama en az %3-4 kar ile günü kapatıyorsun .

7. yaz mevsiminde dahi vaka sayısında ciddi artışlar var..abd de %40 artışlar var mesela..
    hastalıklar zaten sonbaharda başlıyor..soğuk ortamda virüs daha dirençli oluyor..
    hastlalık varken okulları kimse açamaz..açıldı diyelim, kimse göndermez okula..

Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Tüm bunlar bir yana da fen liseleri ve bazı okullar yatılı yani pansiyonlu asıl bunları hiç açamayacaklar birde tabi ki üniversiteleri malum zamanında kredi yurtlar kurumunda az kalmadık. Yani eğitim umarım normale döner ama büyük sıkıntı..

Bu borsa kolay kolay düşmez arkadaş

Ya yabancı kafası bozulacak satacak
    Yada iç savaş olacak

Adamlar ekonomiyi düzeltemeyeceklerini anladılar

Para basarak borsayı yükseltip kazananları da harcadıkları o görünce milletimiz iyi

Taşıma su ile değirmen bir yere kadar

Senin paranın hükmü yok kendi ülkende geçer oda malın değerini verirsen para eder

Alın işte araba ve ev fiyatlarına bakın anlarsınız

Hergün a haber izleyerek borsayı da yeşil görerek kendimizi hipnoz ediyoruz çohh eyiyiğ diye

Bu arada netflixe kısıtlama getirilmiş

Sayfa 8/999 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •