Sayfa 806/997 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

bir kutu yollayim sana istersen orjinal ...
     Alıntı Originally Posted by kaleci Yazıyı Oku
    Muhtemelen sen de yememişsin.
    Onun adı odeo değil oreo.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2. Odea oksijen hesapta eft ücreti var mı?

Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Odea oksijen hesapta eft ücreti var mı?
    İnternet bankacılığından 4 TL...Belki masrafsızlık tanımlnabilir...Ben zorlamadım...

4. Enpara banka kartımın süresi bitmişti.yenisini 25 gün önce gönderdiklerine dair mesaj atmışlardı. O günden beri evde sürekli birinin olmasına dikkat ediyorum. Şaka gibi bugün yani 7 ocak pazar günü saat 12:20 de kapıya kurye gelmiş. Oğlum kameradan bakmış, sokakta hurda kağıt toplayıcısına benzetmiş. Ayaklarda dizlere kadar naylon çizme, çok uzun sakallı, saç baş dağınık açmamış kapıyı. Beni telefonla aradı kurye. 62 yaşında olduğunu kapıda bekletilmekten hoşlanmadığını söyleyerek sokak jargonlu devam edince '' bugün pazar ve konuşman hiç hoş değil. '' dediğimde küfürü yedim.
    Eve geldiğimde apt. kamerasından kayıtlara baktım. Resmen sokaklarda gördüğümüz yaşlı evsizler gibi biri. Oğluma iyi ki kapıyı açmamışsın dedim. Aktif ileti diye bir kurye firması imiş bu dağıtımı yapan.

5.  Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    Enpara banka kartımın süresi bitmişti.yenisini 25 gün önce gönderdiklerine dair mesaj atmışlardı. O günden beri evde sürekli birinin olmasına dikkat ediyorum. Şaka gibi bugün yani 7 ocak pazar günü saat 12:20 de kapıya kurye gelmiş. Oğlum kameradan bakmış, sokakta hurda kağıt toplayıcısına benzetmiş. Ayaklarda dizlere kadar naylon çizme, çok uzun sakallı, saç baş dağınık açmamış kapıyı. Beni telefonla aradı kurye. 62 yaşında olduğunu kapıda bekletilmekten hoşlanmadığını söyleyerek sokak jargonlu devam edince '' bugün pazar ve konuşman hiç hoş değil. '' dediğimde küfürü yedim.
    Eve geldiğimde apt. kamerasından kayıtlara baktım. Resmen sokaklarda gördüğümüz yaşlı evsizler gibi biri. Oğluma iyi ki kapıyı açmamışsın dedim. Aktif ileti diye bir kurye firması imiş bu dağıtımı yapan.
    Bazı kargo firmaları da maliyet tasarrufu amacıyla yetiştiremedikleri kargoları cumartesi pazar günleri bu şekilde yevmiye usulü dışarıdan buldukları insanlara dağıttırıyorlar. Benim başıma da farklı bir şekilde benzer bir şey geldi. Tanınmış kargo firmasında aradığını söyleyen birisi pazar günü beni aradı, dolandırıcı olduğunu düşündüğüm için epey bir tereddüt ettim, en sonunda kargo bilgilerini söyleyince kapıyı açtım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,329
    Enpara aidatsiz kredi karti cikartmis..
    10 defa min 10 TL kullanimda o sene icin 100 TL de para veriyormus ve bunu en az 2 sene verecekmis.
    Hemen bir tane ismarladim.
    Starbucks kahve paralarini onunla oder yilda 100 TL yi indragandi yaparim
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,052
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Enpara aidatsiz kredi karti cikartmis..
    10 defa min 10 TL kullanimda o sene icin 100 TL de para veriyormus ve bunu en az 2 sene verecekmis.
    Hemen bir tane ismarladim.
    Starbucks kahve paralarini onunla oder yilda 100 TL yi indragandi yaparim
    Syg,
    bende aldım.
    aidat iadesi + temassız oluşu başarılı bir uygulama.
    syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

1000 tlye kadar 3 Taksit imkani da var .

Sayfa 806/997 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •