Sayfa 81/122 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
Arama sonucu : 976 madde; 641 - 648 arası.

Konu: Gümüş Agx

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Soyledigim rakam iste Gumus fiyati +30$ Kulce maliyeti
    yeniden yazayim bu 30$ lik kulce gumus maliyetinden indirim yaptirabilirsiniz miktar ve diyaloga gore

Sunuda yeniden yazayim Bazi kurnazlar Harem Altin sitesinin Satis fiyati +30$ koymaya calisiyor
    harem altinda makas fazla oldugu icin suan normal fiyat 6300 ise harem altin ile 6500 e geliyor
    Nadirden alamiyorum diyorsan TFX 6.10dan al 2.5 tl fiziki teslimat masrafi ver olsun sana maliyet 6350 Ama nadirden Magazan alirsan o anki fiyata gore 6250 yada 6280
    Ha birde bunun su iyi tarafi var Ornek TFX den fiziki teslimatli altin aldiniz daha sonra bunu satmak istediniz
    gram altin alis fiyati 400 diyelim Kuyumcular ornek 395 e mi almak istedi hemen gidin TFX e fiziki teslimati onlardan aldiginiz icin 400 - 1 TL [ikinci el oldugundan] 399 a TFX e satin

Turkiye Finansi Bitim kadar sevmem bu arada
    Valla ben bu konularda üşenmem,türkiye finanstan fiziki gümüş olayını kesinlikle araştıracağım.Bilgi için teşekkür ederim.Altın işi kolay da bu gümüş işi hele fiziki kısmı zor cidden.Ama insan bir kilo altın fiyatına 60 küsur kilo gümüş alınması işindeki saçmalığı düşününce altından soğuyor.

2. https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-..._R004-5055.pdf

Benim olayın bankalar tarafını hiç araştırmamış olmamın açıklaması işte bu tabloda gizli.

İllere göre ne kadar olacağı belli olmayan değişken komisyonlar, fiziksel bulamazlarsa hiç bir yaptırıma uğramayıp nakit ile anlaşma sağlayabilmeleri.

Kuyumcudan alınca öyle değil.

Para.

Çokomel.

Yok öyleydi, yok böyleydi, yok efendim fiziksel bulamadık tl verelim yok.

Para.

Çokomel.

3. Suan gumus fiyati 6.08 Ons 26.30$
    6500 liradan Kulce gumus alan insan Gumus ons icin 28.10$ odemis oluyor
    e birde satarken Kayip var ordada %3 ekleyelim kabaca Oldumu sana Gumus ons maliyeti 29$
    yani gumus suanki fiyattan %10-11 prim yapmasi lazim ki 6500 den gumus fiziki gumus alan bir insan kara gecebilsin
    ....

Soyledigim rakam iste Gumus fiyati +30$ Kulce maliyeti
    yeniden yazayim bu 30$ lik kulce gumus maliyetinden indirim yaptirabilirsiniz miktar ve diyaloga gore

Sunuda yeniden yazayim Bazi kurnazlar Harem Altin sitesinin Satis fiyati +30$ koymaya calisiyor
    harem altinda makas fazla oldugu icin suan normal fiyat 6300 ise harem altin ile 6500 e geliyor
    Nadirden alamiyorum diyorsan TFX 6.10dan al 2.5 tl fiziki teslimat masrafi ver olsun sana maliyet 6350 Ama nadirden Magazan alirsan o anki fiyata gore 6250 yada 6280
    Ha birde bunun su iyi tarafi var Ornek TFX den fiziki teslimatli altin aldiniz daha sonra bunu satmak istediniz
    gram altin alis fiyati 400 diyelim Kuyumcular ornek 395 e mi almak istedi hemen gidin TFX e fiziki teslimati onlardan aldiginiz icin 400 - 1 TL [ikinci el oldugundan] 399 a TFX e satin

Turkiye Finansi Bitim kadar sevmem bu arada
    Kuveyttürkten platin almak için tek yol olduğundan hesap açmak zorunda kalmıştım.Para işinde iş başka aşk başka)))))))))))

5. https://www.sikayetvar.com/turkiye-f...i-gumus-talebi

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla ben bu konularda üşenmem,türkiye finanstan fiziki gümüş olayını kesinlikle araştıracağım.Bilgi için teşekkür ederim.Altın işi kolay da bu gümüş işi hele fiziki kısmı zor cidden.Ama insan bir kilo altın fiyatına 60 küsur kilo gümüş alınması işindeki saçmalığı düşününce altından soğuyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Suan gumus fiyati 6.08 Ons 26.30$
    e birde satarken Kayip var ordada %3 ekleyelim kabaca Oldumu sana Gumus ons maliyeti 29$
    yani gumus suanki fiyattan %10-11 prim yapmasi lazim ki 6500 den gumus fiziki gumus alan bir insan kara gecebilsin
    Şu an gümüşe saldıranların fiyat beklentisi minimum $100.

Çoğu bitcoin gibi $1000 bekliyor. Olur olmaz o ayrı ama %10 için falan kimse götürüp fiziki bozmaz.

7. Şunu da yazayım, gümüş olur da $1000 olursa yine bozmazsınız emin olun.

Gümüşün $1000 olduğu dünyada dolar bitmiş demektir.

Suan gumus fiyati 6.08 Ons 26.30$
    Geçeriz geçeriz mesele yok, misal üstünde yıllarca baskı uygulanmış bedava fiyattan bir spek kağıdı buldunuz,Toplamaya başladınız,yüzde beş artmış yüzde on azalmış umursarmıydınız.Spek biliyorsunuz ki gizli gizli bu fiyatlardan sürekli topluyor )))))))))

Sayfa 81/122 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •