Sayfa 81/460 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 641 - 648 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1.  Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku
    Sayın Ahtapod'un dün, bugün için yazdıkları.

Helal olsun
     Alıntı Originally Posted by Ahtapod Yazıyı Oku
    Yarın başlangıçta 2.30 kadar gelecektir.....
    Acilir acilmaz gelirse binerim tekrar ama gelecegini dusunmuyorum acilusta

2. Bence yeterince ky toplayamadi. Kimse tavandan almadi. istese 2.2 den asagi salardi birax yukardan vermek istedi..yarin ky avlarsa ki 2.3 ustu yazanlara verir diye dusunuyorum.cesaret isi ben alamadim..ama bildigim kademe dolarsa basar..ytd..

3. Metro tavan istemedi tavandan gelene verdi hem miilleti korkuttu hemde 2 milyon lotu realize etti bu seviden yarin zaten 2 milyon lotu tekrar alsa tavana gider bu hisse seans icerisinde trade imkani vardi yapabilen varsa %40 yapmistir bu gün cunku msli aatisa koysan tek kalemde 5 kademe çiziyor gidecek diyorsun silip 6~7 kademe asagi salıyor yazanlari tekrar ciziyor bu gun tamamen bunu yapti seker ve globali sopa olarak kullanip ordan satti ve metrodan aldi insallah vakfn olur

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Alıcı satıcıları paylaşan olmamış takasları

5. LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Çok özür dileyerekten herkes hızlı uçup gidiyor...bu sürate benzin dayanmaz daaa...affedersiniz arkadaşlar ufukta ALCTL de olduğu gibi sınırlı bir BRÜT TAKAS tehlikesi yok mu...felaket tellallığı yapma dediginizi duyar gibiyim ama bence bu ihtimal demoklesin kılıcı gibi duruyor...kendinizi de başkasını yakmayin tedbiri elden bırakmayın iyi akşamlar...

LG-D693TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Merak etme, brut gelene kadar aga cakar asagi...ytd..

8.  Alıntı Originally Posted by çömez06 Yazıyı Oku
    Merak etme, brut gelene kadar aga cakar asagi...ytd..
    Alctl de ağa çıkamadı...içerde kaldı...son zamanlarda hep sert çıkan hisselerin başına bi şeyler geldi.

LG-D693TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 81/460 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •