Sayfa 811/1003 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    .....
    İlla teyit etmek istiyorsanız;
    Bir gün Müşteri temsilcisinin yanına uğrayın, şu bizim DDKKM’ye kaç ek puan uygulanmıştı ekrandan bakabilir misin diye sorabilirsiniz.

2. Cuma gunu Vakıf 28, odea 25, garanti 17.50 ve halk 29 oran verdi. Hsbc otomatik yenileme şeklinde hesap açmış, kapatmaya çok uğraştım yapamadım. Müşteri temsilcisi yaptı. Zaten faiz verilmiyor getiri aynı diye %17.50 önerdi. Kasmadim nkolayda bıraktım bakalim, p.tesi aynı oran olursa baglayacagim.
    İlk kez eft yapılacak hesapta birkaç bankada sıkıntı yasadim.. Bu nedenle ben önce 1tl eft yaptım, kaydettim. Tutar dusuk olunca sorun olmuyor. Sonra tamamını yaptım 5dk sürdü..
     Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Vakıfa %31 den KKM ye bağladım.. Bir ümit faiz alırım belki.. HSBC den çıkardım parayı eft ile para alamadılar.. Ancak 3 saat kadar sürdü Vakıfa geçmesi(bilmiyorum artık bankadan mı o.. çocuğu mt den mi).. Hsbc ye geçerken eft ücretsiz olacak diye anlatmıştım..
    SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,161
    Verdiler yetkiyi, gorduler etkiyi
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Cuma gunu Vakıf 28, odea 25, garanti 17.50 ve halk 29 oran verdi. Hsbc otomatik yenileme şeklinde hesap açmış, kapatmaya çok uğraştım yapamadım. Müşteri temsilcisi yaptı. Zaten faiz verilmiyor getiri aynı diye %17.50 önerdi. Kasmadim nkolayda bıraktım bakalim, p.tesi aynı oran olursa baglayacagim.
    İlk kez eft yapılacak hesapta birkaç bankada sıkıntı yasadim.. Bu nedenle ben önce 1tl eft yaptım, kaydettim. Tutar dusuk olunca sorun olmuyor. Sonra tamamını yaptım 5dk sürdü..

Mantıklı.. Teşekkürler bilgi için..

5.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Ziraat te DDKKM yaptım, eve gelince hesap cüzdanını ve internet şubeden hesabımı incelediğimde bana söylenen prim in hiç bir yerde yazmadığını fark ettim. Verilen prim tezgah altı bir oran olduğu için mi yazmıyor? yoksa banka memuru beni mi kekledi ?
    MT den hesap cüzdanı al...üzerine el yazısı ile primi yazdır...net mi brütmü yazdır...vade başı hesap mı...tl ödemelimi...yazdır...imzakaşe...ok...ben öyle yaptım kafa rahat...

6.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Cuma gunu Vakıf 28, odea 25, garanti 17.50 ve halk 29 oran verdi. Hsbc otomatik yenileme şeklinde hesap açmış, kapatmaya çok uğraştım yapamadım. Müşteri temsilcisi yaptı. Zaten faiz verilmiyor getiri aynı diye %17.50 önerdi. Kasmadim nkolayda bıraktım bakalim, p.tesi aynı oran olursa baglayacagim.

premier ol...1milyon günde ü siz..

7. Kkm mart sonuna kadar gider. Bu arada yurtdışından para gelmezse. Başka bir ürün çıkarsa ben faize değil de borsaya endeksli bir ürün bekliyorum, o zaman da kkm den çıkış fırsatı olabilir ekonomi yönetimi için.

8.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku

Para basmaya devamke.. Fışkıriyeah...
    Grafik, TC de fiyatlanan mal ve hizmetler yönüyle bir aykırılık taşımıyor.

Emisyon 5 kat artmış, ancak o dönemdeki tüm ve mal ve hizmetlerde 5 kat arttı.

2 yıl önce 300 TL ye marketten aldığım akü 1800 e çıkmış.

Eski akü bende kalmıştım. Dün ondan kurtulayım dedim.

Hurdacı 10 TL verdi.

Akücüye götürdüm, 250 TL ye aldı.

Ülkede aynı oranda artmaya tek şey DOLAR.

Bu anamoli mutlak düzelir.

Marttan sonra kaç sıfır atarız?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 811/1003 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •