Sayfa 820/1001 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: Viop-XX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Bankalarada el attılar bi tek akbank gariban gariban takılıyor. Sessiz atın çiftesi bakalım ne zaman sert olacak. Bunların borsayı düşürmeye niyeti yok. Endeksten sıfır atılınca nasılsa bedava görüneceğiz herkes gelecek diye düşünüyor olabilirler.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    neden olmasın ki; sahibi ile anlaşırsan iş kolay.bu hisseler zaten çok primli,sahibi de bunu biliyor.

üstelik yasaktan önce sürekli'' bu kadar açıkçı var'' gibi muhabbetlere şahit olurdum.hatta lotları bile ifade ederlerdi.
    Tahta sahibi daha çok mal toplamak isterse elbette bu şekilde olabilir. Ama açığa satış açılsa bile bu tarz hisselerin gerçek değerine geleceğini düşünmek bana göre doğru değil. Ne zaman ki tahta sahibi malını boşaltır kendi haline bırakır hisseyi zaman içerisinde gerçek ederi belli olur.

Akkız ne yaptı öyle.
    90 aldım yarım saatte 95 sattım

İyi haftalar bol kazançlar hepinize

5.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    İyi haftalar bol kazançlar hepinize
    bil mukabale.

ne kullanıyorsunuz?
    ziztem, graf, indikatör? anlamında yani.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. krdmd ye akbabalar üşüşmüş tepesinde uçuyorlar elinde olanlara dikkat. info gedik piramit global bunların sattığı yerde ot bitmez.

7. sp fiçır
    290x hedefli
    bir terzo bayrak var gibi,
    2 saatlik.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    bil mukabale.

ne kullanıyorsunuz?
    ziztem, graf, indikatör? anlamında yani.
    Bolinger bantları (asal sayılardan oluşmuş ) , fibonacci ve de barların hareketleri.

Karışık bir sistemim yok. Eskiden hareketli ortalamalar, rsi, sto, macd filan kullanırdım. Ama bir işe yaramadığını farkettim. Yani geleceği öngeremiyor fakat iyi iz sürüyor benim sistemim.

Önceki yazılarımda da demiştim. Şu an için sadece 132.500 ü görüyorum daha ilerisini grafik o seviyeye gelince görücem demiştim. Yani aşağı ya da yukarı harekette gölge bir sistem kurdum. Düzeltmelerin gölgesi diyelim. Yukarı çıkarsa ne kadar aşağı inebilir, aşağı inerse ne kadar yukarı çıkabilir vs. Onlardan nasipleniyorum

Sayfa 820/1001 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •