Sayfa 825/1027 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Ne adını andım ne de alıntı yaptım
    mal nasıl biliyor kendini..

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Grafiklere haberlerin, olayların önceden yansıdığını savunan bir yatırımcı olarak... Üzülerek şunu paylaşmak istedim.. Akp az fark ile ilk turda alacağı öngörüsünde bulunmak yanlış olmaz. (umarım yanılırım)
    Evet bende bunu dusunenlerden biriyim ama çok geç oldu dolardaki düşüş bu da bana Pazartesiye risk almak istemeyenlerin kar satışı olarak gördüm piyasada belirsizlik hakim önceki seçimlerde olmadığı kadar belirsizlik var

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Ne adını andım ne de alıntı yaptım
    mal nasıl biliyor kendini..
    😂😂😂😂 Yazık yaaaa yapmayın

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Grafiklere haberlerin, olayların önceden yansıdığını savunan bir yatırımcı olarak... Üzülerek şunu paylaşmak istedim.. Akp az fark ile ilk turda alacağı öngörüsünde bulunmak yanlış olmaz. (umarım yanılırım)
    Hocam öngörülerinizi dikkatle takip etmekteyim ancak son savınız hatalı olabilir .Yani doların TL karşısındaki değer kaybı buradaki dayanağınızsa , sadece TL ye mahsus bir durum değil bu dikkat ederseniz.
    Bu arada eklemeyi unutmuşum doların yön aşağı kısa vade BENCE tabii.
    Son düzenleme : themaskofzoro; 23-06-2018 saat: 02:05.

5.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    527.432 var

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eksik saymisiniz.
    543.210 saydım ben.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by macintosh Yazıyı Oku
    Doların hareketine bakılırsa RTE başkan,Cumhur İttifakı çoğunluk.Bu senaryo ile dolar Ptesi 4.55-4.40 arası düşer.Ama yıl sonuna kadar 4.92 tekrar görür.Faizler yüksek iken de dolarda kalmak mantıklı değil.YTD
    Bu hafta piyasanın fiyatladığı seneryoyu yazmışsınız... Tek fiyatlanamayan euro /usd paritesinde 1,22 civarına bir atak oluşabilir. Bu durumda usd global piyasalarda değer kaybedecektir.
    Parite hareketinde Zamanlama ise manidar olacak gibi duruyor..
    4,70 üzeri usd den çıkan bir miktar sermaye faiz ve likit hisselere giriş yaptı bu hafta..faiz lerin biraz daha yükseleceği göz önünde bulunulur ise usd tarafında çözülmelerin başlaması mümkün..

Piyasa artık hangi kabine kurulursa kurulsun piyasanın istediği yapıcı temel hareketlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine bakacaktır önümüzdeki 2/3 ay.
    Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,450
     Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bu hafta piyasanın fiyatladığı seneryoyu yazmışsınız... Tek fiyatlanamayan euro /usd paritesinde 1,22 civarına bir atak oluşabilir. Bu durumda usd global piyasalarda değer kaybedecektir.
    Parite hareketinde Zamanlama ise manidar olacak gibi duruyor..
    4,70 üzeri usd den çıkan bir miktar sermaye faiz ve likit hisselere giriş yaptı bu hafta..faiz lerin biraz daha yükseleceği göz önünde bulunulur ise usd tarafında çözülmelerin başlaması mümkün..

Piyasa artık hangi kabine kurulursa kurulsun piyasanın istediği yapıcı temel hareketlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine bakacaktır önümüzdeki 2/3 ay.
    Bol kazançlar
    doların bu ülkede düşmesi hayal.....bu ülke her ay 4-6 milyar dolar arası cari açık veriyor. hangi hükümet gelirse gelsin bu durum kısa vadede asla değişmez..portföy yatrımları ile çok yol alamazsınız...dxy hareketi yeni başladı.eğer olurda dolar gevşeyecek diye satanlar olursa ciddi vebal alırsınız.dolar 4-3,40 hareketinde de bunlar yazıldı çizildi.....günlük hareket edenin canı yanar.... nolur dolar en fazla 4,20 ye düşer ..ama sonrası kesinlikle 5-6-7 lere gidecektir.bu cari ve dış açıkla başka yolu yok...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 825/1027 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •