Sayfa 83/1003 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 657 - 664 arası.

Konu: Viop XLII

1. Ralli için bir sebep daha

Dolar düşüyor DİE ralli ederiz ne olacak dayı .

Açılışta spot hisseler de alıcıyım

Panik mal olursa asla affetmem

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Ben foreksten dolara short açıyorum arkadeş
    Cuma 19.48 de açtığım dolar shortları an itibariyle kapatmış bulunmaktayım

3. Ben şu geçmiş günde sattığım dolarları yerine koyayım ilerki saatler de

Riske girmeyelim

Dolar ve borsa şeklinde gideceğim

Kamu bankaları yine dolar satıyorlarsa zaten sürekli mal satıp çıkmak için fırsat kollayana yabancıya da bi nevi kıyak geçmiş olacaklar. Borsa cuma gününe göre döviz cinsi ciddi primlendi.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

kağıt almadan, primlenen borsa .. ne güzel...
    GARAN %-3 ile satsa , cumaya göre %+2 kazançlı gibi..

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ödediği faizden haberin var mı imf ye başvursan en azııbdan düşüknfaiz verirdin. Ha kamu harcamalarını 5 li ekip ödemelerini kestirşrdi işine gelmezdi.
    Faiz cok artirilsaydi hazinenin gideri muhtemelen KKM den daha fazla olurdu. Sahsen ne bu kadar dusuk bir faiz nede eski donemler gibi bir yuksek faiz politikasini destekliyorum...

Bizim tembel muhalefet cephesi IMF ye cok guveniyorlar. iktidara geldiklerinde krizi IMF ile cozecegini hesapliyorlar. Ama IMF nin kapisini caldiklarinda shoka ugrayacaklar. Cok agir dis ve ic politik sartlar masaya koyacaklar. Eli bos donecekler.

IMF den Bir umut isigi olsaydi iktidar bunu kacirmazdi zaten.

Pakistan IMF ile bir on gorusmede bulundu. Cin ile yaptiklari stratejik enerji, siyasi ve askeri anlasmalari masaya getirdiler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,919
    Pek çok hisse hatta endeks devre kesebilir.Goy goya gerek yok.Gelismelere göre poz. alalım.

Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku

IMF den Bir umut isigi olsaydi iktidar bunu kacirmazdi zaten.

Pakistan IMF ile bir on gorusmede bulundu. Cin ile yaptiklari stratejik enerji, siyasi ve askeri anlasmalari masaya getirdiler.
    Normal değil mi?
    Pakistana a destek verecek.. Onlarda istediği gibi,istediği yere harcayacak..yaptırmazlar..
    Benim takıldığım, ülkeyi defalarca batıran kadrolara, tekrar kredi açılması..

IMF bu hataya düşer mi?

Sayfa 83/1003 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •