Sayfa 830/910 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880 ... SonSon
Arama sonucu : 7279 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dostum bu bizim Tatar .sahalara gerı dönmüş .efsane Tatar Ramazan speklerın bile tırstığı efsane tatarrrrr!!!!!!!
    Tatar hangi nikle yazıyor şimdi bilmiyorum.Eski dostum kendisi egeen 50 lerde beraberdik.Buradaysan selam dostum senin Antalyadaki süs tavuklarına.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Tatar güvenli lıman oldu .tehlikelı liman .!!!nasıl bir hareketti öyle .
    Tatar yarısını 8.40-8.50 den stacağını söylemişti...İpucu verdi...Geriye kalanı sıfır maliyet demişti...İşi biliyor tatar...Ligin bitmesin çok var daha bakalım neler olacak...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tspor,dobur ve kabloda yola devam ediyorum.Hissenet te yazılarıma bir müddet ara veriyorum.Gerçekten eskisi gibi yazmak çok zamanımı alacak anladım bunu.Gerek yok buna.İlerleyen zamanda taze bir hisse olursa topiğinde yazarım....!!!!

Allaha emanet olunuz....!!!!
    Yazmayacağım dedim ama tspor taban yaptı bugün.Dün akşam yazdığım gibi %50 yi bugün satttım.Kalanlar hep kar idi.Bunları taşımaya devam edeceğim.Sonuçta lig devam ediyor....Bu arada tspor a 1 aylık kredili işlem yasağı geldi.Düzeltme bittikten sonra en kötü ihtimalle 8.00 üzerine atıp çift tepe formasyonu yaparlAR.Ama hiç belli olmaz 8.53 zirvesini kıradabilir....!!!!

Ama borsada birçok hisse var.Tspor a hiç bulaşmayan birisi olsam bu saatten sonra hiç bulaşmazdım....!!!

Herkesin kararı kendine....Dediğim gibi hissenet e bir müddet ara veriyorum....Allaha emanet olunuz...!!!!

4. Tatar bencede yazma dostum .zaten yazdıkların hep aldım sattım tarzı yazılar kımseye de pek faydası yok .

Herkesin kazandığıda kendıne kım neyi kazanmış bizi ilgilendirmiyor.bunları anlatmanın da kimseye faydası yok .

Bol şans !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Bende hıc kazanmadıysam son bjr yılda 1,5 milyon para yaptım en son neredeyse sıfır sermaye ıle 200 bın sermaye ye ulaştım bunları neden burada anlatayım kı .kımse kazandığını başkasına vermıyor .
    Ve kımseyede faydası yok bunların !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bende hıc kazanmadıysam son bjr yılda 1,5 milyon para yaptım en son neredeyse sıfır sermaye ıle 200 bın sermaye ye ulaştım bunları neden burada anlatayım kı .kımse kazandığını başkasına vermıyor .
    Ve kımseyede faydası yok bunların !!!
    Tatar harbi birisi...Yazssın bence...Herkes tecrübelerini,alıp sattığını paylaşmasında sakınca olmaz ki...Ayrıca satacağınıda söyledi...Zamanlamasıda çok iyi...Maşallah sizde iyi kazanmışssınız!!!
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

7.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Tatar harbi birisi...Yazssın bence...Herkes tecrübelerini,alıp sattığını paylaşmasında sakınca olmaz ki...Ayrıca satacağınıda söyledi...Zamanlamasıda çok iyi...Maşallah sizde iyi kazanmışssınız!!!
    Dostum bence bunlara gerek yok .kımse kazancını paylaşmadığına göre .kazancımız da kaybımızda bıze aittir .

Anlatmak nıyeki.

Tatar tamamıyla spekülatif senetlerde işlem yapıyor buda onun tercıhı .!!

8. Borsa budur işte......Tavanda bekleyen 1.1 milyon lot ...!!!!

Öpüyorum

Sayfa 830/910 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •