Onemli Gunler Banner
Sayfa 833/1005 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: Viop LVll

1.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Faiz %1000..
    Sanki atıyorum geri alım yapan SISE satıp oradan gelen para ile spekülatif hissede paralarına para kattıılar.

Sattıkları hisse hareketlenince üstten yerine koyarlar, bu tip büyük hisselerin kendi kendine hareket edebilecek bir kapasitesi yok.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Benim komplo teorime göre bistte herif zor durumda kalınca şirket patronlarına tilifun ediyor hisse geri alımı yapın diye
    The herif ahtapot gibi çok kollu tüm bistte yön verebilen bir yapıya sahip teşkilattan oluşuyor diye düşünüyorum. Atıyorum bugün a, b, c, ve, d grubun tahtalarını tutalım e, f, g, h ve k tahtalarında satalım diye geceden robotlarını ayarlıyorlar. Endekis mühendisliğinde master yapmış olabilirler.
    Biz ky lerde hareketleri görünce o daldan bu dala sonra diğer dala derken borsada günler geçiyor aylar geçiyor ama ne hikmetse fırsatlar hiç bitmiyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. Geçenlerde konu komşu tüm mahalleli toplandık konuşuyoruz, sohbet odasında değil, bi açık hava çay bahçesinde,
    Sorunları herkes masaya yatırdı, genel olarak aynı sorunlar. son üç aydır alıyorum düşüyor satıyorum çıkıyor dediler

4. Bana göre 2 tip küçük yatırımcı var, düşenin peşinden giden ve yükselenin peşinden giden.

Herif her zaman müşteri buluyor.

Zaten hiisseler de çeşit çeşit her itp yatırımcıya uygun hisse var
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Geçenlerde konu komşu tüm mahalleli toplandık konuşuyoruz, sohbet odasında değil, bi açık hava çay bahçesinde,
    Sorunları herkes masaya yatırdı, genel olarak aynı sorunlar. son üç aydır alıyorum düşüyor satıyorum çıkıyor dediler
    Reis sorunlar masaya yatırın orada bırakın sorunsuz eve gelin en mantıklısı o

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,336
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Benim komplo teorime göre bistte herif zor durumda kalınca şirket patronlarına tilifun ediyor hisse geri alımı yapın diye
    The herif ahtapot gibi çok kollu tüm bistte yön verebilen bir yapıya sahip teşkilattan oluşuyor diye düşünüyorum. Atıyorum bugün a, b, c, ve, d grubun tahtalarını tutalım e, f, g, h ve k tahtalarında satalım diye geceden robotlarını ayarlıyorlar. Endekis mühendisliğinde master yapmış olabilirler.
    Biz ky lerde hareketleri görünce o daldan bu dala sonra diğer dala derken borsada günler geçiyor aylar geçiyor ama ne hikmetse fırsatlar hiç bitmiyor
    Zamanı daha iyi değerlendirme fırsatı bitiyor ama.
    Ömür sermayesi azalır çoğalmaz.

Bu arada portföyüm sade idi (2 gün önce 4 hisse).Dün ve bugün gene dallandırıp budaklandırdık.(7 hisse).

Yılbaşı çekilişinde aza kaant getirdim.tam biletimi 4 çeyrek ile değiştirdim.
    Aza kanaat getirmeyen çoğu bulamazmış.
    Çeyreğe piyango vurursa az alırız ama ihtimalide yükseltiriz 4 dene aldığımız için
    Son düzenleme : pisyedili01; 29-12-2023 saat: 14:31.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

856200 tekrar fort

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reis sorunlar masaya yatırın orada bırakın sorunsuz eve gelin en mantıklısı o
    Yok öyle yapmadık, Herkes sorunlarıyla başbaşa kaldı
    Ama şunu kabullendik,sonra oy birliği ile.
    kim nerde parasını kaybettiyse orda arasın dediler.
    Yani kozaa da kaybettin kozaa da ara, ereğlide kaybettin ereğlide ara, işbnkta kaybettin işbnkta ara, asels de kaybettin aselste ara, altıns1 de kaybettin altıns1 de ara gibi...

Sayfa 833/1005 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •