Sayfa 834/1000 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    taneyle alınması daha doğru, parası olsa daha çok alacak ve çürüyüp çöpe gidecekti, adamlar öyle bir ekonomik sistem getirdi ki hiçbir şey çöpe gitmiyor, zayi olmuyor, sandığın dibini bile silip süpürüyorsun soğan da neymiş, ekmek de israf oluyor diye gramajı düşürüldü, bunlar doğru yolda olduğumuzun göstergesi değil mi?
    çok haklsınız...
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by medwig Yazıyı Oku
    ak parti/yavuz: Olağanüstü itiraz yolunu kullanarak, istanbul'da seçimin yenilenmesini istiyoruz diyeceğiz
    eşşeğin bi tarafına su kaçırdılar ama...
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Bahçeli: Seçim sonuçları toplum vicdanında huzur bulmayacak şekilde sonuçlandıysa, yeni bir seçim de düşünülebilir, süresi 60 gündür

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bu sicilin bilinmeme imkanı var mı neye göre aday oluyor bu adamlar? Oy veren neyin kafasını yaşıyor, insan içine çıkamayacak adamlar belediye başkanı oluyr, aday da gösteriliyor, memleket hepten hapı yutmuş.
    Bahçeli ona niye çakmamış?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. puskevitcinin akil melakeleri yerinde degil….bunadi herhal….

6. Bahçeli seçim dediyse tamam .biri çıktı bütünü usulsüz dedi 13 14 bin ne ki falan dedi. küçük ortak seçim dedi YSK ne yapsın?

7. 2023'e kadar seçim yok
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Bahçeli: "Seçim yenileme demokrasinin bir gereğidir. Toplumsal kargaşa yerine sandığa bir kez daha gidip Türkiye'yi huzurlu kılmak daha akılcıdır."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 834/1000 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •