Sayfa 848/946 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Yine gitti birkac.kisinin dolarlar
    Bakayım soyle bi satilanlara bunlar cumartesi71 ile roxette nin dolarlarina benziyor
    Profil fotoğrafımı iyice inceleyin bakalım bende o göz var mı?

XU100 de ki hisse guncellemelerimi tamamladim. 12 Adet hisse sectim. Hep birlikte bakalim

ALKIM > Tarihi zirvesine yakin, guclu bir hisse.

CIMSA > Niye bu kadar ele vermisler anlamadim. Hissenin FK si da kari da guzel aslinda

CLEBI > Tarihi zirvesine yakin. Surekli yukselen dipler ve tepeler yapiyor

DOAS > Hande Yener in COP sarkisi gibi bu da cop ama deger kazanabilir

HALKB > Baktim kimse sahip cikmiyor ben cikayim bari dedim. 4.99 altinda ben yokum

KATMR > Hisseye dair hicbir fikrim yok, Tomaci olduklarini duymustum. Tepkiye oynayacagim

KORDS > Bu 12 hisse arasinda ki tartismasiz en iyi hisse. Sabancinin hissesi olduguna inanmiyor insan

KRSTL > Bir baska COP hisse daha ama grafigi gel gel yapiyor masallah

TKNSA > Bu da COP anasini satayim. Satarlar bunu yakinda.

TMSN > Aslinda hicbir numarasi yok bu hissenin, niye takibe aldim onu da bilmiyorum

TTRAK > Daha duser mi niye dusmesin ki. Bu da bir KOC hissesi.

YUNSA > Cok fazla beklentim yok, cikislari sert oluyor bu hissenin.

---------------------------

O kadar aradim taradim bunlari anca bulabildim. 5 tane ekstra var ama grafiklerinin oturmasi lazim.

BIst icin 83k alti insani yorar. 88k uzeri az biraz nefes aldirir ama bu Allahsizlar kurmuslardur planlarini

Herkese iyi geceler.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Öyle bir durum olmadı. Döviz iki ay içinde % 100 artmıştı. Yıllık % 200 faizli 3 aylık süper bono çıkarılmıştı. 3 ayda TL bazında % 50 getiri.
    Bu arada dolar da gerileyince, dolar bazında getiri rekoru kırılmıştı. Hatta bu hususta dünya rekoru bizde halen
    çiller zamanıda bolluk bereket vardı para boldu birden kısılınca oldu aynen suanki durumlar....Özel sektörde kımse calısmak ıstemezdi muhendis vs memur olsa 3 000 alacagına özelde çalısır 7-8 bin alırdı....Şimdi 7-8 bin rakamlarını bulan muhendis falan cok ender
    bira 50 kuruşmu ne idi üniversiteliye guzeldı o yıllar toplanırdık 2 kasa içerdik.

cepte para yok..genclerin gençken yasaması gerekn seyleri yasayamıyor

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    KATMR > Hisseye dair hicbir fikrim yok, Tomaci olduklarini duymustum. Tepkiye oynayacagim.
    Patron dikkat patron...
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    XU100 de ki hisse guncellemelerimi tamamladim. 12 Adet hisse sectim. Hep birlikte bakalim

CIMSA > Niye bu kadar ele vermisler anlamadim. Hissenin FK si da kari da guzel aslinda

HALKB > Baktim kimse sahip cikmiyor ben cikayim bari dedim. 4.99 altinda ben yokum

KATMR > Hisseye dair hicbir fikrim yok, Tomaci olduklarini duymustum. Tepkiye oynayacagim

KORDS > Bu 12 hisse arasinda ki tartismasiz en iyi hisse. Sabancinin hissesi olduguna inanmiyor insan

TMSN > Aslinda hicbir numarasi yok bu hissenin, niye takibe aldim onu da bilmiyorum

O kadar aradim taradim bunlari anca bulabildim. 5 tane ekstra var ama grafiklerinin oturmasi lazim.

BIst icin 83k alti insani yorar. 88k uzeri az biraz nefes aldirir ama bu Allahsizlar kurmuslardur planlarini

Herkese iyi geceler.
    Sabancı hisselerine hiç bulaşma

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku

Herkese iyi geceler.
    Tek rakama yaklassin al ASELSAN yan gel yat olmaz mı

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Sabancı hisseleri miras kalsa , reddeder, kütüğümü değiştiririm.

Bu akşam tanzim satış yok mu ne , kuyruğu doğrultuyor yine .

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Sabancı hisseleri miras kalsa , reddeder, kütüğümü değiştiririm.

Bu akşam tanzim satış yok mu ne , kuyruğu doğrultuyor yine .
    Yalan haberi de yemedi.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 848/946 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •