Sayfa 852/1000 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902952 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,809 - 6,816 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Siyaset yapmayalım...işin içinden çıkılmaz...
    hergün burda siyasetin yemeğin boku kalmıyor doalra ilişkin tek yazın yok kalkmış akıl mı öğretiyorsun birilerine
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bu yazılanlar bu ülkenin gerçekleri ve hepimizin hayatını olumsuz etkiliyor...

3. Doların dolandığı seviyeye bakar mısınız?
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

4. 31 Aralık'ta Merkez Bankası viop kontratının son günü olması (ve bilançoların makyajlanmasına destek amacıyla) doları düşürme doğrultusunda piyasaya müdahale etmişti.

Ertesi iş gününde dolar kayıplarını telafi etmişti, bakalım yarın da aynı durum yaşanacak mı?

Forumdaşlar ne düşünür bu konuda?
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

5.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    31 Aralık'ta Merkez Bankası viop kontratının son günü olması (ve bilançoların makyajlanmasına destek amacıyla) doları düşürme doğrultusunda piyasaya müdahale etmişti.

Ertesi iş gününde dolar kayıplarını telafi etmişti, bakalım yarın da aynı durum yaşanacak mı?

Forumdaşlar ne düşünür bu konuda?
    Etkisi var ama tek parametre viop değil.. bilhassa akbabalar operasyon çekerken🙂
    ytd..

6. 5.1969 vurdu çekti. Gün içi dip. Merkeze VIOP'ta selam çakıyor.

15:30'daki VIOP kapanış kurunu şimdiden merak ediyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku

Doların dolandığı seviyeye bakar mısınız?
    Hızlı yaşadım genç öldüm cesetim yakışıklı olsun kafası o kankaa çek bi Fatihaa helvalarda Ünsal'dan

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

8.  Alıntı Originally Posted by Eyözgürlük Yazıyı Oku
    Hızlı yaşadım genç öldüm cesetim yakışıklı olsun kafası o kankaa çek bi Fatihaa helvalarda Ünsal'dan

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık
    O helvayı şimdilik tek başına yesin!

Zamanlama her şeydir.....
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 852/1000 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •