Sayfa 853/891 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Mağdur ettiği yatırımcı vatandaşlara olan (hakikaten varmıdır hakikatte yokmudur belli olmayan sır gibi saklanan muallak) borçlarımı bitirdim haberi gelirse ihlas holding olması gereken hakkaniyetli fiyatlarına ulaşır ama böyle bir haber harami iblis başının işine gelmez çünkü İhlas holdingi yüklü borçlu gösterip hem hisseyi frenliyor ara gazlarla yükseltiyor sonra yüz milyon lotları satıyor veriyor vatandaşların kucağına büyük vurgunlar vuruyor böylece hem Devletten vermesi gereken vergileri vermiyor resmen kaçırıyor hemde vatandaşları yüklü zararlar vermeye mağdur etmeye devam ediyor..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 23-08-2023 saat: 11:42.

Keriz silkeleme bölgesinde fazla oyalandı, diğer grup kağıtları ile de arayı açtı. Bu bölgeden uzaklaşması halinde daha iyi bir görünüm kazanacaktır diye düşünüyorum. Çakal mal peşinde...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sn. levoysalı horofira, bilanço şirketin aynasıdır. Orada mali yapısı ve borç durumu açık ve net görülüyor. Grup mali yönden son derece iyi durumda, borç yok sayılır. Şu halka arz furyasında iştiraklerinden birisini halka arz etse kapış kapış gider, gruba da can katar. Dediğiniz gibi Kap ta faaliyetlerine ilişkin en ufak bir haber çıkmıyor. Ben de bu işte kasıt olduğunu düşünüyorum.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Bugün itibarı ile cıtıbank'ın payı 52.855.024 adet oldu... Bu endeks ve bu fiyatlardan bunun dışında hiç bir kağıda da bakmam. Elbette şahsi düşüncem ve kanaatimdir...
    Evet onlarda yatırımcı psikolojisini iyi biliyor seninle aynı fikirdeler tüm küçük yatırımcıların senin gibi düşüneceğini bildikleri için soygunlarını bu fiyatlardan gönül rahatlığı ile yapıyorlar ..Bu gün 482 borsa şirketleri içinde sadece ihlas holding ve iştirak şirketleri fiyatları ortalama kuruşlu rakamlarda bunu korkusuzca bilinçli yapıyor sevdiğimin evladı hem kimden korksunki adam Devleti yönetenlerin tüm açıklarını biliyor böyle oluncada vatandaşın başına Ali Kıran Baş Kesen kesilip adeta köpeksiz köy bulup değnekiz geziyor öyle ya eskiden Türk Silahlı Kuvvetlerinden it gibi korkar kuyruğu sürekli bacaklarının arasındaydı çünkü bu saygın göz nuru Peygamber ocağımıza yanlış,yamuk yapamazdı aradan geçen süreç herşeyi onun lehine çevirmiştir çünkü bu gün onu koruyup kollayanlar ,dokunmayanlar Türk Silahlı Kuvvetlerimizi de pasifize edip kendi buyruğu,emri altına almıştı daha ne olsun bundan daha iyisi olamazdı soyguna,hırsızlığa,vurguna,hortuma,talan etmeye,çalmaya,tüysüz yetimlerin hakları olan kamu arazilerini istila ,gasp etmeye devaaammmm..Ytd..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 23-08-2023 saat: 11:55.

5.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Sn. levoysalı horofira, bilanço şirketin aynasıdır. Orada mali yapısı ve borç durumu açık ve net görülüyor. Grup mali yönden son derece iyi durumda, borç yok sayılır. Şu halka arz furyasında iştiraklerinden birisini halka arz etse kapış kapış gider, gruba da can katar. Dediğiniz gibi Kap ta faaliyetlerine ilişkin en ufak bir haber çıkmıyor. Ben de bu işte kasıt olduğunu düşünüyorum.
    Değerli kardeşim,evet aslında İhlas holding ve iştirak şirketleri hakkında beklentilerimiz,düşüncelerimiz,öngörülerimiz aynı yani haklı sebeplerinize harfiyen katılıyorum bu konuda asla problem yok ancak adam bildiğini okuyor bu İblis'in yakasını yapışan yok ona isyan edip üzülüyorum bu şahsı anlatmadığım,şikayet etmediğim devlet mercii kalmadı sadece Cimer'e Spk'ya saydım 100'ün üzerinde şikayetim var (1994 yılından 202 yılına kadar şahıs ve şirketleri hakkında ) A'dan Z'ye herşeyi anlattım ama nafile bana cevap bile vermediler ..Hayırlısı olur inşallah bir deli çıkarda bu şahsın yakasına yapışır hesap sorar ümidini hep taşıyorum.Selam ve dua ile kal kardeşim.

Baskı,baskı,baskı... Elbette bu baskıyı uygulayan yada uygulatanda bedel ödüyor. Büyük vurgun için küçük zararları göze almış olsa gerek. Biz ise, diğer kağıtlardaki fırsatları kaçırdık. Çare yok Sonsuza dek se nin le yiz...

Takoz koymanın da elbet bir sonu olacaktır... Elde takoz kalmazsa ne koyacaksın yaw İlk etapta 1,40 olmanı tahmin ediyorum ve aha da buraya yazıyorum... Asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Aman ha kimseye bakarak alım satım yapmayın, uçan kuşun ardından da gitmeyin )

Vur vur takozla... vur vur takozla... Boynuzu yere vurmana az kaldı boynuzlu ))

Sayfa 853/891 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •