Sayfa 863/993 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

Ticaret koşullarını biz belirleyeceğiz. The Guardian’a konuşan Suudi yetkili: Bizim ona ihtiyacımızdan çok Erdoğan'ın bize ihtiyacı var

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suudi Arabistan ziyaretinin ardından The Guardian’a konuşan Suudi bir yetkili, “Bizim ona ihtiyaç duyduğumuzdan çok onun bize ihtiyacı var, bu yüzden ticaret koşullarını biz belirleyeceğiz” yorumunda bulundu.

Haber Giriş: 30 Nisan 2022 Cumartesi - 17:16

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Erdoğan: "Biz her gün milletimizi hepimizin canını yakan hayat pahalılığına karşı korumak için uğraşıyoruz."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bakan Koca : Covid-19 verilerinin tutulduğu sistemler arasında, 14 Nisandan beri yaşanan senkronizasyon hatası, AKTİF VAKA SAYISININ matematiksel olarak mümkün olmayacak şekilde eksiye düşmesi sonucu fark edilmiştir. Problem çözülmüştür. Toplam aktif vaka sayısı 17.259 dur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Biz her gün milletimizi hepimizin canını yakan hayat pahalılığına karşı korumak için uğraşıyoruz."

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    yaz dostum , yoksul görsen besle beluga havyarı ile
    yaz dostum , garipleri giydir versace gucci ile
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6. Bunlar niyetini iyice belli etmeye başladı....Seçimle iktidarda kalamayacaklarını anladılar....

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Menderes cok gec oldurulmus bir vatan hainidir

Kore savasinda olen her askerin vebali onun ustundedir. Keza Amerika'ya olan bagimliligimiz da oyle. Yaptigi ahlaksizliklar saymakla bitmez. Ne yazikki ulu onder Ataturk un tavsiyesi ile milletvekili olmustur. Belkide gencken yolun basindayken iyi bir insandi onu bilemem ama okuduklarimizdan onun bir vatan haini oldugu bariz.
    Menderesin koreye asker göndermesinin sebebi natoya girebilmekti. Ne kadar doğru bir iş yaptığını ukraynalılara sor istersen. Eğer natoya girilmeseydi rusya afganistan yerine türkiyeden sıcak denizlere gitmeyi denerdi. Diğer yaptıkları o günün şartları göz önünde bulundurularak tartışılabilir. Her hata yapan asılsaydı dünyada adam kalmazdı.

8.  Alıntı Originally Posted by fx060 Yazıyı Oku
    Menderesin koreye asker göndermesinin sebebi natoya girebilmekti. Ne kadar doğru bir iş yaptığını ukraynalılara sor istersen. Eğer natoya girilmeseydi rusya afganistan yerine türkiyeden sıcak denizlere gitmeyi denerdi. Diğer yaptıkları o günün şartları göz önünde bulundurularak tartışılabilir. Her hata yapan asılsaydı dünyada adam kalmazdı.
    Bence bir konuda yazmadan once bilgi sahibi olmak arastirmak dusunmek sonra yorumdan bulunmak gerekir

Menderes Kore ye asker yollarken Meclis'e bile sormadi. Kendi kafasina gore is yapmistir

Tam bir vatan hainidir

Vatan hainligini 10 madde ile siralanmis daha ahlaksizliklarina bile deginilmemistir asagidaki yazida

Yani sey Ozal icinde gecerlidir

https://m.facebook.com/ATASENDIKA/ph...6231766425846/

linkteki 10 maddeyide okumadan bana cevap yazmayin

Sayfa 863/993 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •