Onemli Gunler Banner
Sayfa 865/1002 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 6,913 - 6,920 arası.

Konu: Viop-XXXI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,897
    Bu adamlar hep ŞARTLI REFLEKS oluştururlar.''ABD faizleri 1,5 üzerine çıkarsa dünya yıkılır..''
    ilk anda çalkalanma oldu..sonra faiz %1.6 olmasına ragmen alıştı ve short yapanları topladı...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,897
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bu yatay hareketler hep böyle devam etmeyecek. haftanın son günü ve birde üstüne beklenilen haber var. kim ne söylerse söylesin ağ itin pamukcuya zararı vardır derler. hepimiz kendi düşüncemize göre bir şeyler yazdık çizdik. ama şu ana kadar kimseye giren çıkan bir şey olmadığı için, ağzı olan konuşuyor ben kendi aklımı kullanırım diye pozisyon alınmalıdır.

anlayana iyi anlattım ama değilmi
    özetle longcu 2-0 önde diyorsun..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Açıklama piyasa açıkken olursa ki öyle olacak gibi doları yukarı cekebilirler gibi bir his var. Hiç elini belli etmiyor pala long short sıkıntı bakalim ne olacak..ytd
    Ekrana çıkmasıyla dolar 2 kuruş arttı.vay vay vay..

Foreks Haber
    @ForeksTurkey
    ·
    1d
    Erdoğan:
    - Mısır'la istihbari, diplomatik ve ekonomik olarak zaten işbirliği sürecimiz devam ediyor, bunu en üst düzeyde değil de bir tık altında devam ediyor
    - Gönlümüz ister ki, Mısır ile süreci çok daha iyi bir şekilde devam ettirelim

Erdoğan:
    - Mısır halkı ile Türkiye'nin ayrı olması söz konusu değil, Mısır halkını Yunanistan'ın yanına yerleştirmek mümkün değil
    - Suudi Arabistan'ın Yunanistan ile ortak tatbikata girmesi bizi üzmüştür, bunu Suudi yetkilileri ile görüşeceğiz

Erdoğan: Almanya ile olan anlaşmamız da devam ediyor, Rusya ile bir anlaşmamız var, şu anda sağlık bakanlarımız arasında görüşme devam ediyor, Çin'den de ikinci bir paketin gelmesi söz konusu olabilir, bir 50 milyon daha Çin'den alabiliriz

Erdoğan:
    - Bilim Kurulu ve Sağlık bakanlığı koordinesinde götürüyoruz, mutasyonun inişli çıkışlı görüntüsü bizi karar almada zorluyor
    - Aşı konusunda Çin ile bir anlaşmamız var, oradan aldığımız ve alacağımız aşılar devam ediyor

Taşınan Açıklar

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    özetle longcu 2-0 önde diyorsun..
    bana göre şu an için öyle. ama aşağıda güvendiğim destek olduğu için. kırılıp kırmayacağına borsa yapıcısı karar verecek bizde buna göre hareket edeceğiz. yani hiç bir şey demirin kertiği değil... garan destek 8.92

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bu yatay hareketler hep böyle devam etmeyecek. haftanın son günü ve birde üstüne beklenilen haber var. kim ne söylerse söylesin ağ itin pamukcuya zararı vardır derler. hepimiz kendi düşüncemize göre bir şeyler yazdık çizdik. ama şu ana kadar kimseye giren çıkan bir şey olmadığı için, ağzı olan konuşuyor ben kendi aklımı kullanırım diye pozisyon alınmalıdır.

anlayana iyi anlattım ama değilmi
    karar abi....Garanti beğendiğini görüyorum ...başka hangi hiseyi beğeniyorsun....

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    karar abi....Garanti beğendiğini görüyorum ...başka hangi hiseyi beğeniyorsun....
    yooo ben garan ı daha önce sorduğunda beğenmediğimi söylemiştim. ama desteğine tutunma şansı var ve tam kırılma noktasındayız.. hisse takip etmiyorum

Sayfa 865/1002 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •