Sayfa 87/1003 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 689 - 696 arası.

Konu: HALK Cafe - II

antalya yı yedirmezler diyorlar.iga mı varmış
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    antalya yı yedirmezler diyorlar.iga mı varmış
    Bu kriz ortaminda IGA iyice batar. TAV'in parasi bol. Antalya hayati oneme sahip sirket icin. Sirket de bunun farkinda. Ne yapip edip alacaklardir, ama cok pahaliya patlayacak. Aynisi Sofya'da oldu gecen sene. TAV/ADP ortakligi en yakin rakibinin %30 ustunde fiyat verdi. Yani desperate adamlar.

Ozetle koronanin bitecegini dusunuyorsan dert etme bence. Yakinda temettusu var. Cucuk kadar sey fiyatin indigi yerden dolayi simdi %6 temettu verimliligine denk gelecek.

TAV yazilarindan rahatsiz olan da belirtebilir, azaltirim, gucenmem. Bazi ortaklarimiz ilgileniyor onunla. Ama Halk Bankasi icin gelenlere kalabalik yapiyor da olabilir.

Ayrica icinde bulundugumuz durumda bu korona butun hisseleri ilgilendiriyor. Ilk toplayan da havacilar olacaktir.

Elestriye acigim.

teşekkürler.dert yok
    para da kalmadı.
    antalya ihalesi ne zaman
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. Biz akillanmayiz, adam yazmis diger sayfada hacimsiz düştük diye,

Yaw arkadas düşüyorsun iste ne hacimi, hacime kim bakar , milletin bu tur sacmaliklarla gözlerini boyuyorlar.

Hacimli düşünce dahami iyi olacak

Düşüyor iste sen bosver o sacmaliklari, cikiyormi cikiyor iste bunlara yonel.

7. Dun 5.88 ort alislarim vardi oraya geldi kararsizim...

Belli degil sahna. Iptal oldu. Herhalde yakin bir zamanlarda tekrar ihaleye cikarirlar.

Sayfa 87/1003 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •