Sayfa 870/1002 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,953 - 6,960 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

1. Doktorlara hınç duyanlar, onları ülkeden kovanlar. İnşallah çoluğunuz çocuğunuz hasta olup gittiğinizde hastanedeki suriyeli ya da liyakatsiz doktor çocuğunuza yanlış teşhis koyup ölümüne neden olmaz.

Daha geçen yıl pandemide hastaneler dolup taşarken, sağlık personeli patır kütür ölürken doktorları şak şak alkışlıyordunuz. Dansöz dönmez bu kadar ülen.

öyle birşey mümkün değil Türkiyrnin en iyi hastahaneleri olmadı yurtdışının hastahaneleri onlara açık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ulan cahil
    Kessen ne sibop
    Adam
    Rutin reyiz
    Zaten 11 Mart ta kendi iç intranetiyle servis vercek
    Kimse icerden dışarı Dışardan içeri girip çıkamıycakki
    Cahil şeytan kız )))
    Adminin topigi burasi. Sesimi cikarmiyorum kactir ama bu ne bicim konusmadir.

4. günaydınlar

Bu gece yarısından itibaren motorine 2.25 TL, benzine 79 kuruş zam gelmesi bekleniyor. / Sektör Kaynakları

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Putin reyizmis! Diktatorleri "reyiz" diye yuceltmeye devam.

Dunya yaptirim koydu, sirketler zaten is yapamiyor Rusya ile isteseler bile.

Amazon, Microsoft, Oracle servislerini kesti, Rus devlet sitelerini iceriye gecirmek zorundalar zaten. 11 Mart dedikleri o. 2018'de kapsamlisini denediler, olmadi. Rusya Cin degil, ne bunu icraata gecirebilecek donanim altyapisi var, ne de Cin'deki gibi bir internet kontrolu.

Eriksson ve Juniper de kesti. 3G mort bir ay sonra.

Geriye kalan Huaweii ve ZTE telekom altyapisi icin. Onlara da ABD ne yapti gorduk, yiyorsa Rusya ile is yapsinlar.

Iran gibi olacak sonucta, tasmasini Cin tutacak. Iran'in hakedip haketmedigi tartisilir, ama isgalici bozayi hakettigi gibi tarihin derinliklerine gomulup gidecek. Tusa basip bizi de kendisi ile beraber goturmesin de. Ruhuna el fatiha.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Buyur 20 Mart 2003 ABD Irak'a girdiginde. Mor cizgi. 6 ayda ikiye katlamis.
    Ama dogru. Orda 2 gun surundurmus.

Buna benzer oluyor gibi. Gerci ilk haftasi tutmadi ama, sonrasi tutar mi? 4-5 aylik bir yatay var orda.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Adminin topigi burasi. Sesimi cikarmiyorum kactir ama bu ne bicim konusmadir.
    666;
    Moruk zaten 93 yaşında ve bir ayağının çukurda olduğunu yazmış.. Daha ne desin..
    Sende niye dikkate alıyorsun ki...?? Bunakligina say;-))

Sayfa 870/1002 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •