Sayfa 871/1009 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 6,961 - 6,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ben görüşümde ısrar ediyorum bu iş eroinman durumuna benziyor, bağımlısı olduğumuz GLOBAL bol paranın hep bu şekil devam edeceği görüşü sokaktaki adam tarafından bile kabul edilmişse o iş yaş . Tarih buna benzer hikayelerle dolu ve hepsinin bir sonu olmuştur bununda olacaktır sadece süre konusu bir parça görecelidir o kadar. Bu arada beton sapkını guruhtan kaçı Dolar yada Euro bazında 3-4 sene önce aldığı betonda karlı durumdadır bir bakmak lazım.
    Haklısınız..her şeyin bir sonu var mutlaka..ancak global piyasalar da MB bankalarının ortaya çıkardığı paraların eroinmanı olmuş durumda..o yüzden bilinmeyen sulara daha ne kadar yelken açılır, bilinmiyor..

Malum ''ada ülkesi değiliz, etkileniriz'' diyebilirler sonunda..

Güzel bir yazı;

https://www.dunya.com/kose-yazisi/fa...usmuyor/386517

Yaziyi bizim whatsapp gruba salmistim- baska bi ani yollamislardi
    okuyunuz

....
    benzer olayın tam tersini bende meslegim geregi bulundugum Arjantin'de ilk gunde yaşadım manavdan birseyler almak istiyordum bizde olduğu gibi direk meyve ve sebzelerin bulunduğu yere daldim arkama baktığımda iki kişinin birkaç adım geride kendilerine sıra gelmesi için halihazırda alışveriş yapan kişiyi beklediklerini farkettim oandaki mahcubiyetimi tarif edemem hemen kuyrukta yerimi aldim ve Arjantinlilerin manavda bile birbirlerine nekadar saygılı olduklarını gordum.Birde medrese eğitimine geçersek halimiz nice olur tahmin etmek bile mümkün değil.
    ..

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku

Bence de...
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3. UYP, 462,4 milyar dolar açık verdi

Türkiye'nin yurt dışı varlıkları 226,5 milyar dolar, yurt dışı yükümlülükleri ise 688,8 milyar dolar oldu.

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-386608

kum kum gibi der var...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    "Gökçek'in iyi bir final yapmak istemesi kadar doğal bir şey yoktur. "Çoluğuma çocuğuma ne anlatacağım, yolsuzluğum mu var, FETÖ'cü müyüm, neden istifa edeceğim?" demesinin insani bir tarafı vardı. Herkes şeref ve haysiyeti için yaşar. "

(Abdülkadir Selvi)

Gülmelik...

5. Son 2 yılda bu araplardan bize 500 milyar ile 1 trilyon dolar arası para geldi herhaldeyahu şu benim payıma düşenin bir kısmını verseydiler bari...adama demezler mi iyide, ciğer nerede? kedi aynı kedi...

Biz durumu istedigimiz kadar kotu yorumlayalim.
    10 yil once yuzune bakilmayan tarlalarda simdi yukselen konutlardan 1 daire almak icin 100 takla atiyoruz.

LG-D724 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Dünya borsalarındaki hemen herkesin gördüğü ve uyardığı balon ne zaman patlayacak?

Bloomberg'de Ali Ağaoğlu, borsa endeksi vize krizinin dibinden yükselirken epey boşluk bıraktığını eğer yükseliş gerçekten olacaksa bunların doldurulması gerektiğini ifade etti.

Bu boşluklar 101.000 lerde...

Dünyanın önemli neredeyse tüm borsaları yeşil.

ABD de Dow Jones yeni bir rekor kırdı...

Bizim rekorumuz ise malum dolar/cent cinsinden ..

5 küsur cent...

Nereden bakarsanız bakın çok uzağız rekordan...

Bu yuzden endex daha da cikarsa kimse diyemez neden cikiyoruz diye...
    Piyasada para donmuyor ...cogu esnaf durumunu bizzat kendi gozlerimle goruyorum.icler acisi.
    Kendilerini donduremiyorlar.ama borsalar real ekonominin cok uzaginda hareket ediyor

LG-D724 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 871/1009 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •