Sayfa 872/1003 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,969 - 6,976 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    10.90-10.70 bandına sarkması normal bunlar köpük hareketleri gundi.
    birde dün akşam inceden seneryo gerçekleşti buda iyimserlik yapıyor olabilir
    Gundi inanmadığın teknikle sana yazdım bunları
    dolar aşağı geliyor bazı tahtalarda aşağı geliyor ,
    neden işte bütün mesele bu ne dedik bir ellerinde borsa bir ellerinde dolar

kore 10-20 milyar dolara yeni çip (elektronik entegre devre) fabrikaları kurmayı planlarken mr erdoğan ın vizyonu daha fazla beton.. köprü açarken mutlu oluyor, bu ülke 50 yıl once de köprü yapmıştı ama bunlar kadar kimse böbürlenmedi o zaman.. bariz vizyonsuz bir zihniyet bunlar..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. Bugun taşeron bazı tahtalar gedik ,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,878
    Konut faizlerindeki suni indirim sadece konutu üretene yarar.Vatandaşın aleyhinedir.

100 tl. lik ev eder 110 tl.

Faiz düşüşünden kaynaklanan avantaj fazlasıyla kaybolur..üstelik vergilerimizle beslenen KAMU BANKLARI zarar eder.Bir de oradan zararımız var.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    siyasal islamcıları ev sahibi yapmakla ne alakası var.Ben de siyasal islamcıyım( ne demekse o)..hatta çevremde de sayısalcı-sözelci çok müslüman,siyasalcı,mülkiyeci islam var...

yani sarmısaklı-soğanlı her neviden.
    .hiç te öyle bu durumdan faydalandıkları yok..ha zaten muhafazakar halk eskiden beri dolar/altın alır..

bu beton zihniyetinden kaynaklanıyor. diyor ki inşaatte 200 sektör var..ancak onunla büyürüz..ve müteahhitlere yarar..

siyasal islamcının bir çok tanımı varda...

bir tanesini sana yapayım...bir kere parayı çok severler...

canını al parasını alma...

mesela karısına 2 milyona jeep alırken yanındaki çalıştırdığı asgari ücretliye kaza kader kısmetin Allahtan geldiğine elindekiyle mutlu olmayı bilmesi gerektiğine afrikada insanların aç yaşadığını... onun için haline şükretmesini gerektiğini öğütleyen kişidir...

elindeki para eksilmesin diye mal varlığında 3 milyonluk artış oldugunda zekat vermiyeyim diye 2 milyonluk evini satıp üstüne 3 milyonuda koyup 5 milyona ev alıp zekattan kurtulmayı düşünen kişidir...

bunu bizzat gördüm...bu siyasal islamcıların ev sevdası burdan geliyor...

bülent arınç güzel özetledi...

Bakın siyasetten kalan bir tecrübemi söyleyeyim. Bizim dindar insanlarımızın bile tamamen tersine döneceğini bir gün göreceksiniz.

Çünkü onlar dini böyle hamaset kokulu konuşmaların yanında cebine giren ve cebinden çıkan paraya bakar. Eğer onda bir eksilme görüyorsa, din iman vatan millet bunlar bir kenarda durur onlara saygısını eksik etmez ama değer yargıları tamamen değişebilir.

6. Bence cip falan hikaye öncelik aç kalmamak.
    Acilen tarıma ve iklim değişikliğine hız verilmeli,
    Buğday dünya da 4 şirketin kontrolunde ,
    tarıma insanları teşvik edilmeli 2023 den sonra daha sıkıntılı günler mevcut ,

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    ne şakası şakam yoktur benim dedim şeye kodummu oturturum seni bak nası vıcıkladı merak etmeyin bi süre rahatsız etmez mahalleyi
    Dua edin, ekrana "Elvan görevden affını istedi" diye bir yazı düşmesin.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bilmiyorumda endeks de yorulma emareleri mevcut , şortçu toplamak içinmi bilmiyorum yalnız bankalar tepelerini görmüş olabilir onu grafını atarım, hikaye çıkarmı oda ayrı , aynı tepe sanayi tahtalarındada son hareket olabilir.

Sayfa 872/1003 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •