Sayfa 88/195 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bugün düne göre eksi getiren var mı?
    Bugün derken 14-15 Ağustos'ta hangi fon negatif getiri elde etmiş onu bugün kontrol ettim. Sanırım o tarihte bir özel sektör bonusu ödeme yapmamıştı. O yüzden negatif getiri oldu diye tahmin ediyorum. İstisnai bir durum yani. Çok düşükte olsa özel sektör bonusu bulunduruyor bazı PPF fonları.

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bugün derken 14-15 Ağustos'ta hangi fon negatif getiri elde etmiş onu bugün kontrol ettim. Sanırım o tarihte bir özel sektör bonusu ödeme yapmamıştı. O yüzden negatif getiri oldu diye tahmin ediyorum. İstisnai bir durum yani. Çok düşükte olsa özel sektör bonusu bulunduruyor bazı PPF fonları.
    Derindere diye hatırlıyorum. Aslında sadece borsa istanbul ve benzeri yerlerde gecelik para satsalar %24 çok rahat sağlarlar.
    Yanlış görmediysem bugün bıst repo %24,50 civarında işlem geçmiş...

https://www.finansgundem.com/haber/d...pamadi/1339366
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Fiba fondaki getirinin düşüşüne neden olarak SPK'nın yaptığı kesintiyi söyledi. Yarın yeniden normale dönermiş. Hatta diğer fonlarda da bu kesintinin önümüzdeki günlerde olacağını söylediler.

4. ANL Yarınki Oran MK 23,82

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    ANL Yarınki Oran MK 23,82
    Sn news tr müsaitseniz şunun hesaplama yöntemini gösterebilir misiniz ANL üzerinden?

6.  Alıntı Originally Posted by Stajyer Yazıyı Oku
    Sn news tr müsaitseniz şunun hesaplama yöntemini gösterebilir misiniz ANL üzerinden?
    * Mevduat karşılığı yıllıklandırılmış getiriler (alttaki formülle hesaplanmaktadır)
    Söz konusu dönemdeki fon getirisi * 365 / (söz konusu dönemdeki gün sayısı) * (100-fon stopaj oranı) / (100-TL aylık mevduat stopaj oranı)

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    * Mevduat karşılığı yıllıklandırılmış getiriler (alttaki formülle hesaplanmaktadır)
    Söz konusu dönemdeki fon getirisi * 365 / (söz konusu dönemdeki gün sayısı) * (100-fon stopaj oranı) / (100-TL aylık mevduat stopaj oranı)
    Tşk ederim dostum

8. finans 1.ppf günlük 24.20

Sayfa 88/195 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •