Sayfa 88/1003 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 697 - 704 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Belli degil sahna. Iptal oldu. Herhalde yakin bir zamanlarda tekrar ihaleye cikarirlar.
    Ekran izleyemiyorum, nasil tahta 666

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Biz akillanmayiz, adam yazmis diger sayfada hacimsiz düştük diye,

Yaw arkadas düşüyorsun iste ne hacimi, hacime kim bakar , milletin bu tur sacmaliklarla gözlerini boyuyorlar.

Hacimli düşünce dahami iyi olacak

Düşüyor iste sen bosver o sacmaliklari, cikiyormi cikiyor iste bunlara yonel.
    O hacim olayi da bana gore pek alakali degil. Aliciyi/saticiyi ortaya cikaran fiyat. Hacimsiz duser duser, tak birisi gelir yuklu basmaya baslar. Ya da hacimsiz cikar, belli yerden montanli alimlar gelir. Daha cok toparlamasi kolay olur diye dusunuluyor. Ya da hacimsiz cikiyorsa inmesi hizli olur diye dusunuluyor. Ama sonucta garantisi yok.

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Ekran izleyemiyorum, nasil tahta 666
    Yukardan verenler yerine koyuyor. Baska bir aksiyonu yok ki. Bankalar dunyada pis goctu yanliz. Allahtan bunun primi yok birseyi yok.

Trump vows economic relief amid growing coronavirus fears

“We are going to take care of — and have been taking care of — the American public and the American economy,” Trump said in his surprise appearance at the daily briefing of the White House coronavirus task force.

Specifically, Trump mentioned a “possible payroll tax cut or relief, substantial relief, very substantial relief.

para babaları coronoyu bahane göstererek yeni sermaye aşıracaklar.
    tabii bir günah keçisini batırmaları gerek
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Aynisini da dusundum sahna.

Değerli dostlar maliyetime geldi halkbankası 5.85 çıkmak istiyorum ama bir türlü satamıyorum. Bir tardıma ihtiyacım var. Elim varmıyor...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burdan hisse satilmaz. Her gun de basimizi ayni sey ile utuleme yahu. Yatirim tavsiyesine giriyor bu. Burdaki kimse senden fazla birsey bilmiyor ki. Bilse ne olacak, burasi borsa, biz fiyatlari sekillendirmiyoruz. Sen kendi kararini kendin veremiyorsan borsada isin ne?

Sayfa 88/1003 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •