Sayfa 88/987 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

11,70

Kötek Derneği

Not: Görülen lüzum üzerine isim değişikliğine gidilmiştir.

2. Bu ne ya acaba Kavalayı serbest bırakacaklar da birileri haberi aldı onlar mı satıyor yine ..

3. O değilde yakında mb doları alış yönünde müdahale etmesin piyasaya. Hani yüksek kur istiyorlardı ya. 18 den 14 den sattıklarınıda fazlasıyla yerine koymuş olurlar. Mis gibi kar.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ne kaçırdım
    Oralet Osman rahatsız olmuş.
    Önemli bir durum yok.

5. Amanın 135 tl den aldığımız 5lt yağ elimizde patlayacak,dolarda bu kadar düşüş olunca 70 tl ye iner haftaya diyorum ama bir gülme geliyor nedense....

6. Valla ben küstüm , topumu da alıp çıkıyorum .Kimle maç yaparlarsa yapsınlar , maç yapacakları adam da gelirken top getirsin. Topu patlatırlarsa da parasını kendileri ödesin, patlatmazlarsa da karşılıklı oynasınlar. Faizi de , garantisi de , mevduatı da onların olsun . Ben ötede pencereden izleyecem

7.  Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    Bu ne ya acaba Kavalayı serbest bırakacaklar da birileri haberi aldı onlar mı satıyor yine ..
    salarlarsa iyi olur
    turboda maksimum ineceği yer belli olsun

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Amanın 135 tl den aldığımız 5lt yağ elimizde patlayacak,dolarda bu kadar düşüş olunca 70 tl ye iner haftaya diyorum ama bir gülme geliyor nedense....
    sanmam dün benzine ötv geldi
    daha önce 2,50 ye aldığım pohaça 1 ay önce 3.50 olmuştu bugün 4 yapmışlar
    acıbadem kurabiye diye bir şey vardı eskiden arada bir alırdım bugün gördüm 20 tl olmuş hayatta almam
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 88/987 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •