Sayfa 881/1027 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Dolarcılar 2023'ü bekleyecekler, belki bu sefer olur diye sanal alemde rüya görmeye. DEVAMMMMMMMMM

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Yarın öğlene kadar bekleyecekmiş konuşma için....
    Yarın öglene kadar bekleyecekse belki artıya bile geçer dolares

3. CHP de dalton kardeşler çıktı yine açıklama yapıyorlar muhtemelen yenildik diyecekler.

Hadi iyi geceler ağalar.
    Dolar başlığında karalar bağlarlar.

4.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Yarın öglene kadar bekleyecekse belki artıya bile geçer dolares
    İnce ne diyecek o önemli kükrerse dediniz olur Kızılyıldız’ın dediği gibiyse dolar 3/4 ay düşer

5. $/TL nin 4 civarında olması çok güzel olur

6.  Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    İnce ne diyecek o önemli kükrerse dediniz olur Kızılyıldız’ın dediği gibiyse dolar 3/4 ay düşer
    Muharrem İnce: Yarış adil değildi ama Erdoğan'ın kazandığını kabul ediyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Valla siyaset başka ekonomi başka.Siyaset ekonomi ile alakalıdır elbette ama ekonominin bambaşka dinamikleri var.Benim aklıma göre bizim ekonomi çok ama çok problemli.Reis seçildi seçilmesine de eğer faize ben seçimden sonra gerekeni yaparım ,dolar açısından alacağımız önlemler var falan diye dediği şeyler seçim öncesi seçime özgü yapılan konuşmalar olarak kalmaz da fiiliyata geçerse ben gram altına geçmek için acele edip öngördüğüm bekleme süresini acaip kısaltırım))))))Dolar düşer falan diyen arkadaşlar varsa siyasetten bağımsız olarak dolar grafiği hakkındaki görüşümü yazayım.En az 3 yıl dolar tl ye karşı hep yukarı hep yukarı.İç dış olaylar bunu gerektiriyor bence.Fed bizim seçimleri falan kafasına takmaz bildiğini okur))))))))))

Sayfa 881/1027 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •