Sayfa 884/1004 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yeri geldi güldük yeri geldi ağladık yeri geldi sövdük yeri geldi övdük. grafiklere baktık o bize baktı derken bu işlerden bi kazanç olmadığını farkettik, anca zaman kaybı ve stres... Biz bu işi bilmiyoruz abi, pazara gidip limon satsak daha çok kazanırız
    Bu veda mektubumu tüm viob camiasına hediye ediyorum.

Herşey gönlünüzce olsun.

Hoşçakalın.
    Bizim şeyimiz abdest tutmaz reyizzz....
    Görüşmek üzere hoşca galll....
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yeri geldi güldük yeri geldi ağladık yeri geldi sövdük yeri geldi övdük. grafiklere baktık o bize baktı derken bu işlerden bi kazanç olmadığını farkettik, anca zaman kaybı ve stres... Biz bu işi bilmiyoruz abi, pazara gidip limon satsak daha çok kazanırız

Herşey gönlünüzce olsun.

Hoşçakalın.
    renkli,iyi bir forumdaştın.yine de hoş sohbetini esirgeme.ALLAH yardımcın olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku

Herşey gönlünüzce olsun.

Hoşçakalın.
    Can sağlığı reis bol kazançlar selamlar

Taşınan Açıklar

SPOT

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku

Herşey gönlünüzce olsun.

Hoşçakalın.
    her şey gonlunce olsun.aslında dogru karar pıyasalar kumarhane ye cevrılmıs durumda saglıkla karar veremedınmı ıcecegıb corbana bıle musallat oluyor doymak bılmeyen yamyamlar.1 sene sonra zaten yenı 850 000 yatırımcıya teslım edılecek buralar sende ızını kaybedıp gelırsın herturlu devır torenı der alırsın bu arada kafanı bosaltır resetlersın.bol sanslar.

BOFA aldığı sattığı ilk 5 hisse

8. makasınıda senide yapacağın işide pala...

Sayfa 884/1004 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •