Sayfa 885/983 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Çekler sözleşme imzalandı diye haber yapmışlar az önce. 410 milyon korun olduğu yazıyor. Otokarın haber yapmaya niyeti yok sanırım
    https://ekonomickydenik.cz/cestujici...usy-z-turecka/
    Maşallah diyelim. Teslimat 2023 Şubat yazıyor. Bu sene sonuna doğru bilançolarda gözükür sanırım.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. sivil araçlara tepki vermiyor, düşünün ki 410 mil kron takriben 260 mil tl ihale kazanıyor endeks kadar dahi artış yapmıyor??? spek amcamız illaki 8X8 yda 4X4 istiyor, o da şimdilik yok ama gelecekte neden olmasın diyoruz...
    hayırlı olsun

3.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    sivil araçlara tepki vermiyor, düşünün ki 410 mil kron takriben 260 mil tl ihale kazanıyor endeks kadar dahi artış yapmıyor??? spek amcamız illaki 8X8 yda 4X4 istiyor, o da şimdilik yok ama gelecekte neden olmasın diyoruz...
    hayırlı olsun
    Tepki bile veremiyoruz düştüğümüz yerden kalkamıyoruz. Düşmese bari modundayuz. Zırhlı yoksa marjda yok diyor piyasa. Şirkette bi türlü imza açıklamıyor. 2 büyük girişimin olan bae ve kazakistandan resmi bi açıklama yok. 11.fuarda da anlaşma açıklamamışsın. Osd verilerinde de zıplama yok. Hissenin yüzüne dönüp bakan yok. Güçlü osd verileri veya büyük bi imzadan başka çıkar yolumuz yok

4. Bu aralar benim de kendi işlerimden dolayı bi yorgunluğum kafa karışıklığım var. İnşallah sıkıntısız şu mayıs ayını atlatırız

5. Otokar sadece OSD ye mi bildirim yapıyor?

ODD ye bildirim yapıyor mu?

Araç satış takip tablosu hazırlayacam kendim için o sebeple soruyorum.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by temettuverimi Yazıyı Oku
    Otokar sadece OSD ye mi bildirim yapıyor?

ODD ye bildirim yapıyor mu?

Araç satış takip tablosu hazırlayacam kendim için o sebeple soruyorum.
    odd ye de üye hocam fakat kendi sitesinde osd verilerini yayınlıyor. odd yle ilgili bildirim yapılıp yapılmadığını takip etmedik bu yüzden hiç

Sayfa 885/983 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •