Sayfa 886/1000 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Maşallah, aynen böyle devam, şeyhlerin şıhların bi tarafında boncuk arayın...

Devletin protokolü şeyhin huzurunda

Sakarya protokolü, kendisini “21 tarikatın lideri†olarak tanıtan şeyhe el pençe divan durdu. Sakarya’da Milli Eğitim Müdürü, Gençlik Spor Müdürü, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü ve Müftü, Irak kökenli Şeyh Muhammed Hüseyni’yi ağırladı. Yetmedi, heyet olarak şeyhi İstanbul’daki tekkesinde ziyaret ettiler.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...rubda-6382134/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Elvan : (Merkez Bankası Rezerv Tartışması) Hazine hesapları üzerinden döviz alım ve satım işlemi Merkez Bankası tarafından gerçekleştirilmiştir, burada MB'nin muhabir bir banka aracılığıyla bu alım ve satım işlemlerinin elektronik işlem platformlarında gerçekleştiğini görüyoruz

Elvan: (Merkez Bankası Rezerv Tartışması) Bu platformda piyasa yapıcı yerli ve yabancı bankalar yer alıyorlar, herhangi bir şahıs yok

Elvan: (Merkez Bankası Rezerv Tartışması)
    -Platformda bulunan Bankalar gerekli ödemeleri MB'ye yaptıktan sonra bir TL likitide oluyor, bu TL'yi de doğal olarak bilançosunda görebiliyorsunuz
    -MB günlük bilançosunda da bu hareketleri rahat bir şekilde görebiliyorsunuz

Elvan: (Merkez Bankası Rezerv Tartışması) Bunun örnekleri başka ülkelerde de var, biz de Kasım'dan bu yana böyle bir döviz alım satım işlemini gerçekleştirmedik

Elvan:
    -(Merkez Bankası Rezerv Tartışması) Yöntemi eleştirebilirsiniz ama kimseyi yolsuzlukla suçlayamazsınız

-Veriyi açıklama kararı tamamen Merkez Bankası'nın uhdesindedir

Elvan: (Merkez Bankası Rezerv Tartışması) Ancak ben bu verilerin yayımlanması fayda görüyorum, tabii ki takdir Merkez Bankasının

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Elvan : (Merkez Bankası Rezerv Tartışması) Hazine hesapları üzerinden döviz alım ve satım işlemi Merkez Bankası tarafından gerçekleştirilmiştir, burada MB'nin muhabir bir banka aracılığıyla bu alım ve satım işlemlerinin elektronik işlem platformlarında gerçekleştiğini görüyoruz

Elvan: (Merkez Bankası Rezerv Tartışması) Bu platformda piyasa yapıcı yerli ve yabancı bankalar yer alıyorlar, herhangi bir şahıs yok

Elvan: (Merkez Bankası Rezerv Tartışması)
    -Platformda bulunan Bankalar gerekli ödemeleri MB'ye yaptıktan sonra bir TL likitide oluyor, bu TL'yi de doğal olarak bilançosunda görebiliyorsunuz
    -MB günlük bilançosunda da bu hareketleri rahat bir şekilde görebiliyorsunuz

Elvan: (Merkez Bankası Rezerv Tartışması) Bunun örnekleri başka ülkelerde de var, biz de Kasım'dan bu yana böyle bir döviz alım satım işlemini gerçekleştirmedik

Elvan:
    -(Merkez Bankası Rezerv Tartışması) Yöntemi eleştirebilirsiniz ama kimseyi yolsuzlukla suçlayamazsınız

-Veriyi açıklama kararı tamamen Merkez Bankası'nın uhdesindedir

Elvan: (Merkez Bankası Rezerv Tartışması) Ancak ben bu verilerin yayımlanması fayda görüyorum, tabii ki takdir Merkez Bankasının
    Ya bunların bir dediği bir dediğini tutmuyor

4.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Ya bunların bir dediği bir dediğini tutmuyor
    Ne zaman tuttu ki...

5. Son dakika haber...
    Rus ordusu kuşattı!
    Bir süper güç daha...

Rus medyası dokuz savaş gemisinin şehrin etrafını sardığını, Ukrayna donanmasının ise limanda mahsur kaldığını bildiriyor. Kerç Boğazı'ndan silah sesleri duyulurken, The Times İngiltere'nin Karadeniz'e savaş gemisi göndereceğini yazdı.

milliyet.com.tr
    • 18 Nisan 2021 - 22:09
    • Son Güncelleme: 18 Nisan 2021 - 22:09

Ateş topuna dönen Karadeniz'de Rus donanması Kerç Boğazı'nın girişini kapattı, gece yarısı Azak Denizi'ne girmek isteyen Ukrayna gemilerine Rusya tarafından ateş açıldı.

https://www.milliyet.com.tr/galeri/s...zler-6484692/1

-////

Maalesef dibimizde başlamış bir
    Rusya-Ukrayna savaşı var
    Şu an ufak çatışma seviyesinde

Büyük savaş başlarsa, o zaman dibimizde ki bu coğrafyanın yansımaları da büyük olur..

Bu savaşın da maalesef şu an için olumsuz bir baskısı var, piyasalarda

İngilizler bu sefer Savaş gemisi göndericez demiş..

6. Konut kredisinde faiz oranlarının yükselmesi, vatandaşları konut satışlarında peşin alıma yönlendirirken, geçen ay kredisiz satışlarda 89 bin 426 adetle tüm zamanların en yüksek mart rakamı görüldü.

8,50 ye yaklaşan seviyeelrden halk satıp konut almış anlaşılan...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7. Biz kendi ülkemizde maraba olmuşuz ya....

Saygıdeğer milliyetçi arkadaşlar bu durumu felsefi olarak bir yorumlarsa sevinirim.

Yoksa ben de bu ülkeden göç edeceğim.

Pandemide uzak çalışma ve uzaktan eğitim ilgiyi büyük şehirlerden sahil kentlerine kaydırdı. Yazlık bölgelerinde konut satışları yüzde 70 artarken, kiralar da uçuşa geçti...

Konut satış fiyatında en fazla artış görülen bölgeler Kemer, Kuşadası, Fethiye ve Bodrum iken, kiraların en fazla arttığı bölgeler Alanya ve Ayvalık oldu. Satılık yazlık fiyatlarında ise Bodrum ve Çeşme yarışıyor. Bodrum'da ortalama metrekare fiyatı 12 bin 581 iken, Çeşme'de bu rakam 13 bin 994 liraya yükseliyor. Her iki popüler tatil beldesinde ortalama fiyatlar ise 2 milyon 500 bin lira seviyesinde.

"Yazlık bölgelerdeki müstakil konutların satış ve kira değerleri çok fazla artış gösterdi. Kemer'de müstakil konutların ortalama konut metrekare satış fiyatı 8 bin 715 TL, ortalama fiyatı 1 milyon 690 bin 710 TL. Satış fiyatlarında değer atışı ise yüzde 70.41 seviyesinde gerçekleşti. Ortalama kira rakamlarının 4 bin 161 lira olduğu Kemer'de kiralar 1 yılda yüzde 50.67 arttı" diye konuştu.

"En fazla yıllık değer artışının yüzde 58.13 ile Alanya'da olduğu görülüyor. Alanya'da müstakil konutların metrekare satış fiyatı 5 bin 873 TL, ortalama fiyatı ise 1 milyon 268 bin 568 TL seviyelerinde" dedi. Yazlık bölgeler içerisinde kiranın en yüksek olduğu bölgenin Bodrum olduğunu belirten Öğüt, "Bodrum'da müstakil konutların konut metrekare satış fiyatı 12 bin 518 lira civarında. Bölgede yazlık müstakil evlerin fiyatları 2 milyon 228 bin 204 lira, kiralar ise 4 bin 866 lira seviyesinde" şeklinde konuştu.

8. Teksas'ın Houston kentinde, sürücüsüz Tesla aracının ağaca çarptı. Cumartesi gecesi meydana gelen kazada aracın alev almasıyla iki kişi hayatını kaybetti...

Bu araçlar hindistan, iran ve bizim yollara gelse feleğini şaşırır.

Tesla hisseleri nu durumda?

Sayfa 886/1000 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •