Sayfa 887/1002 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: Viop XLVIII

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bisiklet git ULAN!!!!!
    Bisikleti görünce
    Bugün ki galatasaray basket maçındaki slogan görüntüleri gerçekmi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bu senenin yıldızı Froto olur. 2023 satış beklentileri çok iyi. Yabancı da kılçıksız topluyor

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Adaylık ve Seçimi (Madde 101)
    Cumhurbaşkanı, kırk yaşını doldurmuş, yükseköğrenim yapmış, milletvekili seçilme yeterliliğine sahip Türk vatandaşları arasından, doğrudan halk tarafından seçilir. Cumhurbaşkanının görev süresi beş yıldır. Bir kimse en fazla iki defa Cumhurbaşkanı seçilebilir.

Madde 101 yukarıda açık olarak yazılmış, haa seçime kadar madde 101 de değişiklik olur geçici kanun çıkartılır cb 3 kez seçilebilir diye o zaman işler değişir. Reis in karşısına kim çıkarsa çıksın kazanma şansı yok. Bence
    Dedikya millet ittifakının adayı belli cumhur ittifakının adayı kim olacak diye
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bu senenin yıldızı Froto olur. 2023 satış beklentileri çok iyi. Yabancı da kılçıksız topluyor
    Bu senenin bir yıldızı olur mu emin değilim Ama uzun vadede en potansiyeli yüksek kağıtlardan bencede...

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bisiklet git ULAN!!!!!
    Başlığın gelmiş geçmiş en naif-zararsız adamını da çıldırtabilmek ayrı bir yetenek olsa gerek. Biraz daha çabalasa ariston abi dümdüz gidecek sanki
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Başlığın gelmiş geçmiş en naif-zararsız adamını da çıldırtabilmek ayrı bir yetenek olsa gerek. Biraz daha çabalasa ariston abi dümdüz gidecek sanki
    Zaten adamın naif zararsız imajı altında bir pazarlamacı olduğunu anlatmaya çabaladım ama anlayana davul zurna az anlamayana...

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bende şaşırdım

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bisikleti görünce
    Bugün ki galatasaray basket maçındaki slogan görüntüleri gerçekmi
    Ben bir türlü takım tutamadım, hepsinin kendine göre stili var, bir arkadaşım vardı Beşiktaşlı beni de Beşiktaşlı olarak bilirlerdi. Normalde Fenerbahçeli olmam lazımdı. İlkokulda sevmediğim biri vardı Galatasaraylı idi oradan Galatasaray daha altta. Üçünün de marşlarını dinlerim gazlayıcı marşlar. Galartasary marşı yasaklandı diye biliyoruım, en iddialı olan o, eğileceksin karşımda vs

Bana göre sarı lacivert ve siyah-kırmızı uyumlu, Turuncu-Mavi bir takım olur ise onu da değerlendirebilirim.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 887/1002 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •