Sayfa 897/993 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. +18 deyince aklima geldi. Az once bir video izledim. Rus askerler ukrayna askerini yakalamis hadim ediyorlar. Tam bir iskence, savas sucu

Twitter a giris yapmak gerekli https://twitter.com/innasovsun

2. İLHAN İREM -YAZIK OLDU YARINLARA

https://www.youtube.com/watch?v=0cGyiPCiEjc

İlhan İrem vefat etmiş. Allah rahmet eylesin.
    Yazık oldu yarınlara ve insanlara.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    +18 deyince aklima geldi. Az once bir video izledim. Rus askerler ukrayna askerini yakalamis hadim ediyorlar. Tam bir iskence, savas sucu

Twitter a giris yapmak gerekli https://twitter.com/innasovsun
    rusya aslında yeterince zaman tanıdı.

dozu git gide arttıyor

o nükleer orada olduğu sürece sınır güvenliği için rusya aslına haklı

üstüne abd nin kovuşlanmasını yazmıyorum bile.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun

Her türlü mide ve bağırsak sorunlarının çözümünü buldum ben.Yıllardır çok güzel işliyor.

Şu mayayla yoğurt mayalayıp düzenli olarak yiyorsunuz.
    https://www.hepsiburada.com/dogadan-...-HBV00000BRLQV
    Mide ve bağırsaklar bayram ediyor.

İçinde 5 paket var.Her paket 3 litre sütü mayalıyor.
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Normal yoğurt bakterileri şunlar
    Lactobacillus bulgaricus
    Streptococcus thermophilus

Bu mayada bu bakteriler haricinde faydalı bakterilerden
    Bifidobacterium animals ssp.
    Bifidobacterium infantis,
    Bifidobacterium longum,
    Bifidobacterium bifidum,
    Lactobacillus casei,
    var.
    Kısaca normal yoğurttan daha fazla bir şey yiyorsunuz.

Bağırsaklar bayram ediyor.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Mayayı önce 30 derecede 1 çay bardağı süte döküp karıştırıp yarım saat bekliyorsunz.Eğer varsa 1 çay kaşığı eski yoğurduda bardağa koyup karıştırın. Böylece 1 bardak süt içinde maya ve 1 kaşık yoğurt oalcak.
    Yarım saat sonra 3 litre kutu sütü 48-49 dereceye getirip mayalı sütü içine karıştırıyorsunuz.
    Bundan sonrası çok önemli en az 3-4 katlı bir örtüyle tencereyi kaplamanız lazımki soğumasın. 47-48 dereceyi muhafaza etmeniz lazım.
    Sarmaladığınız tencereyi soğumayacak bir yere koyun 10 saat sonra açın, soğuyunca dolaba koyun, 12saat sonra yenebilir oluyor.
    Sn myfinans. Bu yararli bakteriler gastrit , reflu vb. sorunu olan insanlar icin iyi gelir mi acaba ? Doktorlarin boyle seyler tavsiye ettigini duymadim hic. Dedem de gastrit reflu kabizlik problemleri var. Bu yogurttan yapayim mi acaba ?

Vucuda daha fazla yararli bakteri saglayabilecek daha kaliteli mayalar mevcut mu acaba ?

Alakasiz konu hakkinda yazdigim icin tum forumdaslardan ozur dilerim. Saygilar , bol kazanclar.

5. Şişman parmak dolaresi gıdıklıyor. Sabaha 18 olur..

6.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Sn myfinans. Bu yararli bakteriler gastrit , reflu vb. sorunu olan insanlar icin iyi gelir mi acaba ? Doktorlarin boyle seyler tavsiye ettigini duymadim hic. Dedem de gastrit reflu kabizlik problemleri var. Bu yogurttan yapayim mi acaba ?

Vucuda daha fazla yararli bakteri saglayabilecek daha kaliteli mayalar mevcut mu acaba ?

Alakasiz konu hakkinda yazdigim icin tum forumdaslardan ozur dilerim. Saygilar , bol kazanclar.
    Burada dolar harici konularda konuşulur ishal etli butlu konular pazar fiyatları vb. Sıkıntı yok...

7. tradingview'a göre gece gece 17,99 ları yoklamış. investing'e göre 18,0680 görmüş. hayırdır.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    tradingview'a göre gece gece 17,99 ları yoklamış. investing'e göre 18,0680 görmüş. hayırdır.
    Reşit olmaya karar vermiş...

Sayfa 897/993 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •