Sayfa 91/300 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 721 - 728 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. %200 1 TL Tahsisli alan yatırımcı bu hisseyi nereye götürür varın siz düşünün

2. Alan kim bakalım merak ettim.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

3. Seker 350 bin maloyet 0.74.. halk 137 bin maliyet 0.72 capital 98 bin maloyet 0.68

4. Bu kadar istahli cikip tavana 400 bin dayadi simdi 0.72 de mallandiriyorlar milleti

5. Grafikteki sıkışma bu tahsisli içinmiş. Hayırlısı olsun.

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Mesgulum Yazıyı Oku
    Egcyh eriyen sermaye egcyo geliyor bu sekilde tahsisli olur ise oz kaybak artacagi icin egcyh gecmis yillar zararini karsilar ve bu evlilik olur insallah
    Tamcık EGCH deki EGCYO hisselerinin tamamını geçen sene satın alarak Bu şirketin EGCH ile ilişkisini tamamen kopardı. Eğer EGCH ile ilişkisi olsa idi EGCH ve EGYLO ile birlikte bu hissede şu anda gözaltı pazarında olur idi. %200 bedelli yapması ve bunu nitelikli yatırımcıya satacam demesi çok manidar. Eğer bu konuda bir dalavereleri yoksa şu anki hisse miktarı 22 milyon olan bu hisseden 1 TL fiyatla 44 milyon tahsisli satın alan yatırımcı hissede %60 üzeri hakimiyet kuracağı için hisseyi 1 TL lerde tutmaz. Tabi bu orta ve uzun vade için geçerli. kısa vade için İlk etapta 1 TL üzerine atacak mı göreceğiz. Tekrar söylüyorum EGCYO nun sermayesini nerdeyse sıfırlayan EGCH ile hiçbir bağı yoktur. İnsanları yanlış yönlendirmeyiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Tamcık EGCH deki EGCYO hisselerinin tamamını geçen sene satın alarak Bu şirketin EGCH ile ilişkisini tamamen kopardı. Eğer EGCH ile ilişkisi olsa idi EGCH ve EGYLO ile birlikte bu hissede şu anda gözaltı pazarında olur idi. %200 bedelli yapması ve bunu nitelikli yatırımcıya satacam demesi çok manidar. Eğer bu konuda bir dalavereleri yoksa şu anki hisse miktarı 22 milyon olan bu hisseden 1 TL fiyatla 44 milyon tahsisli satın alan yatırımcı hissede %60 üzeri hakimiyet kuracağı için hisseyi 1 TL lerde tutmaz. Tabi bu orta ve uzun vade için geçerli. kısa vade için İlk etapta 1 TL üzerine atacak mı göreceğiz. Tekrar söylüyorum EGCYO nun sermayesini nerdeyse sıfırlayan EGCH ile hiçbir bağı yoktur. İnsanları yanlış yönlendirmeyiniz.
    hiç bağı yokmu hayel alemindesin arkadaş
    sermaye olarak olmaya bilir tapron aynı her ikisindede imtiyazlı paylar tan egelide
    isterse birleştiri isterse satar o ayrı buda egeli grup şirketi

8. Arkadaş dogru tespiti bence patron ayni olabilir ama sirketin bagi yokmus satacak demekki şirketi veya bu haberlerle bir seyin peşinde patron hadi birlestirdim deyince olmuyor mahalle bakkali degil

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 91/300 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •