Sayfa 911/999 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: Viop - XXI

1. Biraz daha sabredin....
    3 vakte kadar yön belli olur

https://invst.ly/rjn6g

YTD

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kuzu altındada 1740 dan shortmuş viopta kaçtan beri şort giyoyo donu monu kalmamıştır alkolik dürzünün o yüzden demek oradan sıvıştı
    O çoktan shortları longa çevirip, tırları yüklemiştir.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    BDDK bankalardan, artan döviz yükümlülüklerinin neden olduğu kur riskine karşı koruma için (hedge) spot değil vadeli döviz piyasasını kullanmalarını istedi. Hedef, döviz alımlarının kur üzerinde yükseliş baskısı yaratmasını engellemek. Olaya bakın MB benim gücüm kalmadı destek atın diyo
    Sizi dünyanın açık pozisyonuna soktum. Çaresizim, başınızın çaresine bakın muhabbeti.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Biraz daha sabredin....
    3 vakte kadar yön belli olur

https://invst.ly/rjn6g

YTD
    Kanal içindeyim görüntüsü vermeye çalışıyor ama gun geçtikçe işler zorlaşacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,919
    KOMPLO TEORİLERİNİ çok sevmem.Bana gerçekçilikten uzaklaşmak olarak gelir.

Ama şu corona işine bakınca, acaba bu iş suni olarak GLOBAL EKONOMİK ÇETE tarafından abartıldı mı diye düşünüyorum.

Elbette bu işin bir unsuru basın-medya.Abartarak,panik havası vererek SHORTTAN EPEY PARA KAZANMAK ve DİPTE MB. LARINI PARA BASIMINA ZORLAMAK VS....Sonra ralli...

sonuçta altında ciddi hastalıklarınız varsa ve yaşlıysa,hasta için her hastalık risktir.

son zamanlarda etrafıma bakıyorum: corona olan çok kişi var ama sanki gripmiş gibi geçiriyorlar...

AÇIKCASI KAFA KARIŞTIRAN ÇOK EMARE VAR..

tamam EL HİJYENİ-MESAFE -MASKE BU 3 LÜ HAYATIMIZIN İÇİNDE AMA BİR DE GÖRDÜKLERİMİZ VAR.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Arçelik saglam bilanco açıklamış gördüğüm kadariyla
    Evet gördüm. 2017 den gelen düşen kanalı kıramadığı ve çanağı tamamlayıp aşağı tepki verecek diye Pazartesi satmıştım. Erken verdik sanırım biraz Kar cebe yakışır derler kısmetimiz bu kadarmış. Bakalım devamı nasıl olacak.

7. Böyle bir açıyla yükselen borsada yükseleni korumak için her geçen gün daha fazla efor gerekir. Eğer bir hikayeniz yoksa sürdürülebilir bir şey değil. Sadece şortcu yakalamayla bir yere kadar götürürsün. Şu sıfır atılsın herşey belli olur

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Evet gördüm. 2017 den gelen düşen kanalı kıramadığı ve çanağı tamamlayıp aşağı tepki verecek diye Pazartesi satmıştım. Erken verdik sanırım biraz Kar cebe yakışır derler kısmetimiz bu kadarmış. Bakalım devamı nasıl olacak.

Bak bu paylaşımını görünce deliye döndüm yaa bu kağıdı 17.80 den öneren benim hedef fiyatınıda yazdım insan bi sorar mübarek palaya bana azıcık yeter buyur sen çok yee demişin göz göre göre delirttin beni akşam akşam yaa.

Sayfa 911/999 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •