Sayfa 914/1001 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: Viop-XX

1. BUGÜN BÜYÜK SATIŞ BEKLİYORUM... ytd...

Aynen

Genelde her Hisseyi seçmiyorum belli hisseler mesela Trkcam var 3.77 Aralık vade long 2 aydır bekliyorum birleşmesi var diye kağıdı süründürüyorlar birde tskb var belirli aralıklar ile alırım satarım tekrar alırım

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    En son KARDEMİR vurgunum da sen varant longlamıştın yükselişe oynamıştın o yılları hatırlıyorum senin varant sıfırlanın ca tarihi zirve rakam görülmüştü varant işi iyi değil
    Varant hikaye elindekini almak için bir sürü tezgahı olan bir piyasa ihraççıları öyle Hırsız ki yüzlerine vururdum sesleri çıkmazdı

Alırken yüzbinlerce verirler sen satayım dersen 10 bin 10 bin oda istedikleri fiyattan kafayı yedirtirlerdi

Yavaş yavaş kaçalım iyi geceler herkese

rusya

günlük

kanal içinde halen

6.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Iyi geceler arkadaslar. Ben danismanima cok soru sordum daha fazla rahatsiz etmek istemiyorum. Size sorsam. Bu benim bir aylik kar zarar raporum. Burdaki takasbanktan alinan nema ne oluyor acaba? Pozisyonlarima faiz mi veriyorlar?

https://hizliresim.com/xYBR8v
    Aylik kar zarar i gosteren uygulamasi olan araci kurum varmi ?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Vioptaki boşta kalan paraya nema ödeniyor yanlış hatırlamıyorsam %6 gibi birşeydi. Yani örnek vermek gerekirse 20 bin tl yatırdın ama 15 bin tl kullandın kalan 5 bin TL için nema alıyorsunuz

Yanlışım varsa düzeltsin arkadaşlar
    Tüm teminat faiz alır, hisse senedi piyasası gibi değil.

8.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Aylik kar zarar i gosteren uygulamasi olan araci kurum varmi ?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    vakıf yatırım

Sayfa 914/1001 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •