Sayfa 92/104 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon
Arama sonucu : 829 madde; 729 - 736 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Geri alım açıklandı zaten daha ne aciklayacak. ???

Sayın sercan yaşınız kaç, borsa tecrubeniz ne kadar, yatirim anlayışinız nasil bilmiyorum ama buradaki yorumlarinizdan çok aceleci ve heyecanlı oldugunuzu görüyorum.

Daha gecen hafta hisseye soyleniyordunuz simdi 40 tl ye gider diyorsunuz. Geri alım kararini bir sürü şirket acikliyor ama hic biri %50 prim yapmiyor kisa surede. Bu da yapmaz boşuna beklemeyin. Heyecan yapmaya gerek yok. Geri alım bir yere kadar etki eder, aslolan sirketin faliyetleridir ve guzel bilancolar aciklamasisir.

Simdi bunlari fiyatlamiyor olabilir ama gunu geldiğinde fiyatlayacaktir mutlaka.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Katılıyorum.Burada unutulan bişey var 3 yıl boyunca olması uzun vadeye işaret edilmesi o yüzden tavan haber tepkisiydi bundan sonra stabil gider.

2. Geri alım ile tavan tavan gitmez bir şirket doğru.. Tursg geri alım acıkladıgında 4.70 lerdeydi... Bilancosu stabil olmasına ragmen hiç artış olmamasına ragmen 13 lere kadar geldi ve suan 10.50 lerde... Agesa hissem ucuz diyor ve de cazip hale gelmesini istiyor... Bu nedenle sermayesine ve dolaşımdaki lot sayısına göre muazzam Bi geri alım bütçesi acıkladı...itici güç olacak..2 mayısta bilanco acıklayacak az kaldı

3. Sabanci geri alım açıklandığında aynı hareketleri yaptı.
    İstediği gibi çalkalasın.
    İlk 25 dakikada alanda satan da kendisi.
    Devre kesmiş .. pehh
    %10 geri alacam diyen şirket var.
    Olağanüstü genel kurula sürülmesi ve geri alım başlamasına 5-6 iş günü kaldı.
    Ondan sonra her malı şirket alacak.
    Biz de seneye aynı hisseyle %10 daha fazla ortak olucaz şirketimize..

4. Ornek olsun.
    Geri alimlarda
    30 fiyattan 6 milyon lot
    40 fiyattan 6 milyon lot
    50 fiyattan 6 milyon lot
    Alabilsek
    50 olduğu zaman.. 180 milyon TL kar etmiş olur sirket.
    ;)

5.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Ornek olsun.
    Geri alimlarda
    30 fiyattan 6 milyon lot
    40 fiyattan 6 milyon lot
    50 fiyattan 6 milyon lot
    Alabilsek
    50 olduğu zaman.. 180 milyon TL kar etmiş olur sirket.
    ;)
    Şirket gelecek olan temettüleride düşünüyor, elde ettiği karın %20 sini dağıtacaktı şimdi sadece %10 ununu ky ye dağıtacak... Yüzde 90 ınını kendi ceplerine... Bu acıdan da düşünmek gerek...

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Geri alım açıklandı zaten daha ne aciklayacak. ???

Sayın sercan yaşınız kaç, borsa tecrubeniz ne kadar, yatirim anlayışinız nasil bilmiyorum ama buradaki yorumlarinizdan çok aceleci ve heyecanlı oldugunuzu görüyorum.

Daha gecen hafta hisseye soyleniyordunuz simdi 40 tl ye gider diyorsunuz. Geri alım kararini bir sürü şirket acikliyor ama hic biri %50 prim yapmiyor kisa surede. Bu da yapmaz boşuna beklemeyin. Heyecan yapmaya gerek yok. Geri alım bir yere kadar etki eder, aslolan sirketin faliyetleridir ve guzel bilancolar aciklamasisir.

Simdi bunlari fiyatlamiyor olabilir ama gunu geldiğinde fiyatlayacaktir mutlaka.

dgzte de imzamızı atmıştık bakalım bunda atabilecek miyiz? eski nick petrucci belki hatırlarsınız sanki siz de ordaydınız
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    dgzte de imzamızı atmıştık bakalım bunda atabilecek miyiz? eski nick petrucci belki hatırlarsınız sanki siz de ordaydınız
    Hatirlamaz olurmuyum hocam. Dgzte borsa hayatimin dönüm noktası oldu benim için.

Yalnız o dönemdede sizin nick borsavizyon idi. Iyi hatırlıyorum.

Sayfa 92/104 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •