Sayfa 920/1003 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 7,353 - 7,360 arası.

Konu: HALK Cafe - II

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Derin gelsin de bist 30da işlem yapsın adamın donunu nasıl alırlar görsün app tahtada işlem yapıp kral benim demesin yalnız adamı iyi reklam yaptılar ismini iyi duyurdular

Screenshot_20200429-223532.jpg

Benim 100bin dolar oldu 15 milyon dolar

Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Derin gelsin de bist 30da işlem yapsın adamın donunu nasıl alırlar görsün app tahtada işlem yapıp kral benim demesin yalnız adamı iyi reklam yaptılar ismini iyi duyurdular
    Borsagundem guvenilecek bir yer degil. Derin geyik ile ilgili yazdiklarinda da bir sey yok, bos bos seyler simdilik.

Ben de bundan 6 ay ceza yemistim. 3 kere teminat tamamlayamazsan basiyor cezayi SPK, herhangi birseyi manipule ettigim yoktu. Vay arkadas, ne pis gunlerdi. 1 lira ile 10 milyon liralik islem yapiyordum her ay. Sonuc koca bir sifir.

ÖNDER TAVUKÇOĞLU VE ASUMAN TAVUKÇOĞLU’NA ÖNLEYİCİ TEDBİR

Ayrıca Yönerge'nin 6. maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle Önder Tavukçuoğlu ve Asuman Tavukçuoğlu’na borsadaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 30/04/2020 tarihinden itibaren 6 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulama kararı alındı.

Little treyder isin icinden psikoloji faktorunu cikardiginda degisik sonuclar elde etmek mumkun. Gercek para oldugunda oyle olmuyor maalesef.

@MrSun hosgeldin dostum. Butun kuslari tuttun da leylek euroya mi gectin artik grafiklerde???

AB üyesi 12 ülke, Kovid-19 nedeniyle iptal edilen uçuşların ücret iadesine ilişkin kuralların askıya alınmasını talep etti.
    Avrupa Birliği (AB) üyesi 12 ülke, yeni tip korona virüs (Kovid-19) nedeniyle iptal edilen uçuşların ücret iadesine ilişkin kuralların askıya alınmasını talep etti.

Fransa, Hollanda, Belçika, Polonya, Yunanistan, Portekiz, Bulgaristan, Çekya, İrlanda, Letonya, Malta ve Kıbrıs Rum Kesimi, AB Komisyonuna ortak mektup gönderdi.

Mektupta, salgının, hava yolculuğu da dahil olmak üzere uluslararası taşımacılığı "benzersiz biçimde etkilediği" kaydedildi.

Kovid-19 nedeniyle çok sayıda uçuşun iptal edildiği hatırlatılan mektupta, havacılık firmalarının faaliyet gösterememelerine rağmen işletme maliyetlerinin sürdüğü belirtildi.

Mektupta, AB mevzuatı gereği hava yolu şirketlerinin iptal edilen uçuş biletlerinin ücretlerini geri ödemekle yükümlü olduklarına dikkat çekilerek, yolcuların iade talep etmelerinin, hava yolu şirketlerini ciddi bir nakit sıkıntısına sokacağı ifade edildi.

Söz konusu mevzuatın hazırlandığı dönemde, Kovid-19 gibi bir krizin ve bunun havacılığa etkilerinin öngörülmediğine işaret edilen mektupta, AB ve üye ülkelerin, yolcuların çıkarlarını gözeterek Avrupa havacılık piyasası yapısını koruması gerektiği vurgulandı.

Mektupta, AB Komisyonunun acilen ilgili mevzuatta geçici bir değişiklik yapması ve hava yolu firmalarının ücret iade yollarını seçmesine izin verilmesi çağrısında bulunuldu.

Avrupa'da hava yolu firmaları Kovid-19 nedeniyle ciddi sıkıntılar yaşıyor.

Tüketiciler, son dönemde iptal edilen uçuşların ücret iadesini talep etmelerine rağmen şirketler onlara hediye çeki veya kupon vermeyi istiyor.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Derinhisse ky yi halkbank a doldurdu ama suç ondan değil ona "sudan ucuz hisse, pd/de oranı bedava, gel vatandaş gel " dedirttrn gerizekalı sürüsü,çete, tahtacı sorumlu, ben anlamıyorum ne gerek var bu fiyatlama ya, az kar etse bile yıllık kari sermayesinden fazla bu bankanın, hakedilen fiyat mahkeme bile olsa buralar değil, sen fiyatı saçma sapan öldürür beceriksiz 5. Sınıf acemi spekülatör performansı sergilerden derinhisse, sighisse bilmem ne bir sürü grup ya da birey ucuz diye atlamaya devam eder, nasıl bir oyunun saçmalığın içine düştük bilemiyorum, investingede onlarca yeni kişi görüyorum halk alan ve az buz almiyolar 50-60 bin lotlar havada uçuşuyor totalde az bir alım değil bu rakamlar, yazmayan ama okuyup yatırım yapanlar binler vardir bu şekilde, bu forumda bile halkbank en aktif banka sanırım.. Hayırlısı. Fiyatı 3.5 liraya çekip 3-5 yıl daha bekletecekler diye korkmuyor değilim.
    Fiyatı asagi cekerlerse hisseye daha çok ky girişi olmaz mı?bence 4.70-5.20 bölgesinde alanlar 6.00-6.50 aralığında hisseden çıkacaktır.

Boyle badire atlatmis hisselere insanlarin dolmasindan ziyade, insanlarin nerden cikacagi onemli. Bu hisse 7 vurdugu zaman butun agirligi azalir, 8 vurdugunda kac senedir tasimis bir kisi kalmaz.

5-8 yapmasi icin 6 ay gerekiyorsa, 8-16 yapmasi icin 2 hafta yeterlidir. Vakti geldiginde tabi ki.

Sayfa 920/1003 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •