Onemli Gunler Banner
Sayfa 925/1027 İlkİlk ... 4258258759159239249259269279359751025 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Sağ chp ye oy vermez.Ben iyi partiden umutluydum.O yüzden şaşırdım.Yani gidişattan memnun olmayanlar iyi parti değil de mhp ye oy verdi garip cidden .Hdp baraj altı kalsaydı şimdi burda tek parti iktidarını tam anlamıyla konuşuyor olacaktık.HDP nin barajı aşması çok iyi oldu.

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Dogu perincek hakli.
    Chp sag oylari mhp ye kacirtti.
    Iyi saadet oylari coktu
    59 milyon seçmenin olduğu bir ülkede 81.000 oy (on binde 24) oy alabilmiş birinin tahlillerini/ne söylediğini çok önemsemiyorum
    Sana da tavsiye ederim..
    Ama illa CHP e laf çakacağım derdindeysen o başka tabi...

saygılar/başarılar
    Son düzenleme : Tengri Han; 26-06-2018 saat: 12:25.
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

3.  Alıntı Originally Posted by ryland Yazıyı Oku
    işte o yüzden vazgeçtim ben... ortada tersine çevrilebilecek bir mücadele göremiyorum..

bu eğitim sistemide zaten einstein'lar ya da en azından bilinçli bireyler yetiştiremeyeceğine göre...

onlar "koymaya" bizde dolara devam... deriz..
    bu muhalifler akıllı dolarcı akpliler çomar beyinsiz maalesef doğru değil. en çok dolar onlarda
    http://t24.com.tr/haber/mevduata-ora...adoluda,373708

gördüğünüz kamplaşma doğru ülke patlamaya hazır barut fıçısı. aslında duygu olarak bölünmüş ama resmen bölünmemiş. ben mesela kendimi kiracı gibi hissediyorum, heralde ülkeden ayrılan milyonerler istatistiğine katılacağım sonunda.

Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    bu muhalifler akıllı dolarcı akpliler çomar beyinsiz maalesef doğru değil. en çok dolar onlarda
    http://t24.com.tr/haber/mevduata-ora...adoluda,373708

gördüğünüz kamplaşma doğru ülke patlamaya hazır barut fıçısı. aslında duygu olarak bölünmüş ama resmen bölünmemiş. ben mesela kendimi kiracı gibi hissediyorum, heralde ülkeden ayrılan milyonerler istatistiğine katılacağım sonunda.
    Ayrılmayın.Hele ki milyonerseniz hiç ayrılmayın.Anca beraber kanca beraber.Elin memleketlerinde olmaz,buralar özlenir.))))))))

perinçek şöyle haklı olabilir;

sayımdaydım sonuna kadar bekledim..

311 oyda bi tane mhp+ince diyen çıktı galiba.. mhpliler blok halde erdoğan'a verdi.. akplilerde mhpye...gözümle görmesem inanmazdım ama gerçek bu..yer istanbul avrupa yakası...

hdp'ye yanlamanın bir maliyeti var.. görmek istemeyenler aynen devam etsin.. yüzde 3 kazandın belki ama ya kazanamadığın??

saygılar...

6. Dolarcıların izlemesi gereken iki yol/yöntem var bence

1)Teknik hareketler:Onu teknik analizci arkadaşlar paylaşıyor zaten..
    Sağ olsunlar
    2)Makro Ekonomi:Bunun içinde İktidarın ne yaptığına/yapmadığına bakıyoruz..
    Öncü sinyaller/ipuçları yakalayıp, değerlendirmeye/yorumlamaya çalışıyoruz
    +Dünya piyasalarına bakıyoruz...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    59 milyon seçmenin olduğu bir ülkede 81.000 oy (binde 24) oy alabilmiş birinin tahlillerini/ne söylediğini çok önemsemiyorum
    Sana da tavsiye ederim..
    Ama illa CHP e laf çakacağım derdindeysen o başka tabi...

saygılar/başarılar
    Düzeltme 10000 de 24

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ryland Yazıyı Oku
    perinçek şöyle haklı olabilir;

sayımdaydım sonuna kadar bekledim..

311 oyda bi tane mhp+ince diyen çıktı galiba.. mhpliler blok halde erdoğan'a verdi.. akplilerde mhpye...gözümle görmesem inanmazdım ama gerçek bu..yer istanbul avrupa yakası...

hdp'ye yanlamanın bir maliyeti var.. görmek istemeyenler aynen devam etsin.. yüzde 3 kazandın belki ama ya kazanamadığın??

saygılar...
    Kabullenmedikce bu gercegi akp yi ceker bu millet.
    Aynisini izmirde de gorduk
    Mhp ince sifir a yakindi.
    Uzerine iyi saadet oylari da coktu.
    Hdp nın meclis disina cikmasi lazim ki sag muhafazavar akp ile bas basa yüzleşsin

Sayfa 925/1027 İlkİlk ... 4258258759159239249259269279359751025 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •