Sayfa 93/1000 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 737 - 744 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Teşekkürler

2. Gpg pair trade i bırakıp millete laf atmaya başladı. Dünkü, çıkacağım paylaşımıma karşılık bugün laf etmiş. Binde üçlük düşüş yapmış mış vs 1 haftadır eksi getiriyor hergün. Bende tcd yi örnek alın biraz dedim. Profesyonellikten iyice uzaklaştılar. Sahte reklamlara döndü yaptıkları iş. Mış gibi yapıyorlar gerçekte birşey yaptıkları yok.

3. Çok şükür ben de bugün Gpg den çıkış yaptım. Anladığım kadarıyla Gpg nin yükselmesi için borsanın düzenli olarak yükselmesi gerekiyor.Tumnpair trade bunun üzerine kurulu.Borsanin düştüğü her gün zarar ediyorlar. Borsanın yükseleceğini düşünüyorsam zaten gidip Tcd ya da Acc alırım niye aylık yüzde 2 getiri için bu riski alayım? Bu arada Eral Bey getiri yönünden çok övünüyor ama son altı ayda Kira katılım fonlarınan bile az getirisi var.

4. OSL ne getirmiş, görebilen üstat var mıdır?

5. Bir de Yfv ne getirmiş görebilen arkadaş var mı? Teşekkürler...

6.  Alıntı Originally Posted by reew Yazıyı Oku
    osl ne getirmiş, görebilen üstat var mıdır?
    osl 0,025270 mk:15,30

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    bir de yfv ne getirmiş görebilen arkadaş var mı? Teşekkürler...
    yfv 0,017727 mk:13,09

7.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    osl 0,025270 mk:15,30

yfv 0,017727 mk:13,09
    Teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by rockclimber Yazıyı Oku
    Gpg pair trade i bırakıp millete laf atmaya başladı. Dünkü, çıkacağım paylaşımıma karşılık bugün laf etmiş. Binde üçlük düşüş yapmış mış vs 1 haftadır eksi getiriyor hergün. Bende tcd yi örnek alın biraz dedim. Profesyonellikten iyice uzaklaştılar. Sahte reklamlara döndü yaptıkları iş. Mış gibi yapıyorlar gerçekte birşey yaptıkları yok.
    Bende bir ay önce cuma günü açıklanan yükselişe hafta sonu mevduatta duran paranın nemasının neden eklenmediğini sordum.Cuma günkü rakam doğru ise hafta sonu neması nerede hafta sonu neması eklendiyse cuma günü gerçekleşen yükseliş nerede yazdım.Cevap dm den geldi bu fon size uygun değil satmanızı tavsiye ederim diye.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 93/1000 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •