Sayfa 93/579 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 4631 madde; 737 - 744 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Ve bir daha asla devleti bağlı bir kurum senedi alamayacağım

Alıntı Originally Posted by ciko45 Yazıyı Oku
    Bugünlerde açığa satış yasağı kalkarsa, satış yapacakların mabadından felaket kan alırlar...düşünsenize...
    Kamu bankalarının sahibi artık Reis...
    Türkiye'ye girecek para adeta tvf ye girecek.
    İşte problem para girecek mi

Bu arada ecilic hakkında yorum yapabilecek var mı biraz yüksekten yakalandım

4.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Yok hocam ya olur mu, haşmetli devletimiz halkbank yatırımcısıni ne zaman üzmüş ki
    Her firsatta geri alimlarla ve kamu oyuna şeffaf bilgiler vererek hissenin gercek değerinde olmasına katki sağladı, pd/dd 1 in altina hic düşmedi falan...Yerli ve milli bankamız da hedef 100 TL inşallah, bizi yikamayacaklar. 4.25 ten tahsisli yapar diye korktum ya benim ahmakligim, olacak iş değil işte .
    Ben bir süre yazmayayim, yorumları takip edeyim.
    ZDx arkadaşımız foruma derinlik ve haber katkıları sağlıyor şimdi bana alınır foruma yazmaz insanlar derinlikten olmasın.
    Psikolojik bunalıma soktun beni çok yüklenmişsin. Atarız derinliğin dağılımın iki haberin lafı olmaz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Clearstream Türkiye İş Bankası ile çalışacak
    Dünyanın en büyük iki uluslararası merkezi saklama kuruluşundan biri olan Clearstream Türkiye İş Bankası ile çalışacak.

Bankadan yapılan açıklamada, Alman Deutsche Börse Group içerisinde yer alan Clearstream'in hazine bonosu ve devlet tahvillerine yönelik hizmetlerini uluslararası yüksek standartlarda yerine getirebilmek için İş Bankası ile çalışmayı seçtiği bildirildi.
    Dünya çapında 2500 kadar kurumsal yatırımcıya, 150 binin üzerinde menkul kıymet için “alım-sonrası hizmetleri” veren Clearstream'in, Türk hisse senetlerinden sonra, 3 Nisan'dan itibaren Türk hazine bonosu ve devlet tahvilleri için de hizmet vermeye başlayacağı ve bu işlemler için İş Bankası ile birlikte çalışacağı kaydedildi.
    Açıklamada, Clearstream-İş Bankası işbirliği ile Türk hazine bonosu ve devlet tahvillerinin global arenada likiditesinin ve derinliğinin artacağı, dünyanın dört bir yanındaki kurumsal yatırımcıların işlemlerini daha kolay ve etkin bir şekilde gerçekleştireceği vurgulandı.

Haber 2006 nın.kopyalama sebebim clearstream önemli bir kuruluş Türk lirası işlemlerini durdurması da önemli bir haber bence

Guzel bilgiler koymus unnamed.

Orda baska bir sey de var:

the total of daily money market placement, depot, repo and loans in TRY with the non-resident financial institutions is limited to 0.5% of the latest calculated capital of the bank
    BDDK lira islemlerde gunluk yabanci banka sermayesinin %0.5'i limiti koymus.

Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Yine bir 7.50 hereketi çeker mi bu sene ben bu seviyeden satıp hulk deftereni kapatacağım
    Ben pazartesi kapatacagim defterini.

Sayfa 93/579 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •