Sayfa 934/1009 İlkİlk ... 434834884924932933934935936944984 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,465 - 7,472 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hadi öyle ya da böyle seçimi aldı.Reis bu ekonomiyle nasıl devam edecek cidden aklım almıyor.Tamamen sanal bir sisteme geçeceğiz gibi.Misal bankada doların var,bakıyorsun hesabına on bin,yüz bin,beş yüz bin herneyse doların var diye yazıyor.Çekeyim desen haircut))))))))))))Altın hesapları keza öyle.Sistem nasıl işleyecek.Reis aslında biraz kenara çekilse sistem kendini toplasa akp için de en iyi çözüm olacaktı.Bu iş başka bir yöne gidiyor.Lübnan var,venezuela var,arjantin var önümüzde çok tatsız örnekler var.
    Sadece o değil seçildiği an gerçekten TOGG'u piyasaya sokman lazım oysa KK gelse batırdı der çıkarsın. O uçaklar, tanklar emanet motorla yürüdü ama yerli motorlar bitecek. Rusya'ya gaz faturası vadesi gelecek. Efendime söyleyeyim Karadeniz gazı yanmaya devam edecek.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Keşke S.oğan'la pazarlığa otursa, içişleri bakanlığı ve mültecileri gönderme karşılığı anlaşsa, o da ona destek verse diyeceğim ama s.oğan zaten ona destek verir, herhangi birşey almadan...
    Siz seçim önü de Soğan %2 diyordunuz değil mi?

1 rte nin Soğan a ihtiyacı yok,
    2 Soğan 20 yılın pisliğine ortak olmaz
    3 Soğan ortak bile olsa seçmeni rte ye de oy vermez
    4 işiniz gücünüz algı
    5 dönde bi oylarınızla seçtiğiniz fetöcülere islamcılara bak
    6 kk cb olsa nolur bu ekonomik ve meclis arıtmetiğinde
    Bırakın artık sağa sola b.k atmayı bi aynaya bakın, ayna yoksa alalım
    Another day in paradise

3.  Alıntı Originally Posted by Valfranc Yazıyı Oku
    Millet vekili seçimleri netleştiğinden
    Deva, gelecek, sadet, dyp, yeşil sol partili seçmenlerin bir kısmı zaten gitmeyecektir muhtemelen sandığa.
    Herkes koltuğunu kaptı neticede.
    Gördük Deva,Gelecek, Demokrat ve Saadet'en %1 oy desteği gelmedi sorun değil.
    Yesil Sol kilit ,seçmenini motive edecek mi?
    Benim sandıkta Yesil Sol 200 den fazla oyu vardı ve cumhurbaskanliginda Kılıçdaroğlu 'na eksiksiz gitti gibi..
    Katılım %93 civarı idi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
     Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Sadece o değil seçildiği an gerçekten TOGG'u piyasaya sokman lazım oysa KK gelse batırdı der çıkarsın. O uçaklar, tanklar emanet motorla yürüdü ama yerli motorlar bitecek. Rusya'ya gaz faturası vadesi gelecek. Efendime söyleyeyim Karadeniz gazı yanmaya devam edecek.
    Karadenizden çıkan gazın putinin hediyesi olduğu gemiden pompalandığı söyleniyor zaten hava karardıkdak sonraydı.
    Another day in paradise

5. Mercedes online satışa geçiyor

Halk rahat rahat sipariş verecekti

ARABA YOK !

Üstüne tıklayınca araç yok diyor.

https://www.mercedes-benz.com.tr/pas...passenger-cars

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
     Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Burası vitaminsiz gobbels'in proje partisi olan ve tek amaçları muhalefete kesinlikle oy vermeyecek olan z kuşağının oylarını manipülasyon teknikleriyle çalmak olan zafer partisinin trolleriyle dolmuş...

Kılıçdaroğlu amuda kalksa zafer parti chp ile birlik olmaz çünkü proje parti.

Neyse hepimize geçmiş olsun ekstra ekstra bir durum olmadığı sürece 2. tur maalesef kaybedilecek...
    Nasıl bir sabit fikirlisin sen ya, %2 proje partisi olsa nolır olmasa, 120 mv var, 120 120
    Ne kadar islamcı fetöcü varsa oyunla soktun meclise hala zafre proje diyorsun, ortada bir proje varsa kesin ve net kk dur. Hayatında bi kere doğru karar verememiş adam bir seçim kazanamamış adam ülkeye umut olarak sunuldu. Kim proje haa!
    Partide bi tane solcu bitane Atatürkçü göster bana
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    C*P'nin A*P'ye meşruiyet kazandırmaktan başka bir vazifesi yok. KK'nın kazanmaya niyeti yok. Sandığa ne kadar çok seçmen gidip oy kullanırsa R*E'nin uluslararası arenadaki meşruluğu o kadar artıyor. Diktatörsün sen diyene al bak benim oyum bu diyor 2. turda KK çekilmezse hiç kendimi yoramam sandığa gitmek için. Bu saatten sonra çekilmesi mümkün mü onu da bilmiyorum. 1. turda bir şans verdim onda da pişman oldum. Keşke soğan a atsaydım oyu.
    Şunu yıllardır yazıyorum
    Chp akp nin yedek lastiği.
    Another day in paradise

Aslında bu ekonomi ile akp kalsa daha iyi gibi.KK geldi mi ne yapacak ki,ne olsa aha geldiler batırdılar diyecekler.Göreceğiz bakalım reis o deprem konutlarını ne zaman teslim edecek,doları ne kadar süre burada tutacak,enflasyon patlamadan o eyt maaşları falan nasıl ödenecek,bol keseden verilen vaatler hangi para ile ödenecek.

Sayfa 934/1009 İlkİlk ... 434834884924932933934935936944984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •