Sayfa 94/1004 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 745 - 752 arası.

Konu: Viop XXXIV

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bu 111 milyar tl lik portföyün büyük kısmı QNB hisseleri olmalı...satışa konu olmayan hisseler...yoksa 111 milyar tl portföy oluşturacak bir alım olmadı bistte...öyle olsa endeks şu an herhalde 250-300 bin falan olurdu rahat...
    Hesap şöyle tutmuyor.. Geçen sene bu hissede yabancı payı yüzde 2 idi.. 27 mayısta bu oran sıfıra düştü.. Yatırımcı ilişkileri de doyurucu bilgi vermedi.. Aradığımda piyasa değeri 160 milyar idi.. Şu an 144 milyar.. Spk ya bu 6 Katarlı yatırımcının portföylerini açıklaması için kapsamlı Bi dilekçe hazırlıyoruz... Muhtemelen açıklanmıcak
    OMAHALI

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    5-6 aydır hissesiz bekliyorum...Kanımca birinci mavi kırılacak ve 2. maviye ulaşacağız.Ağustos sonuna kadar..

Eğer orası bir de 1.30-35 dolar civarına gelirse (doların ne olacağı belli değil); net orta vadeli alım yaparım..

uygun yerden alınan hissedeki kar çok güzel oluyor.

Sn. Abka, bence buralardan yavaş yavaş maliyetlenmek guzel olur, oralara gelmesini çok isterım ama gelmesini çok beklemiyorum enflastyonist olarakta olsa zor gibi.. haa olurda oralar gelırse atletım dahil satıp girerim ayrı,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by holdthedoor Yazıyı Oku
    Sn. Abka, bence buralardan yavaş yavaş maliyetlenmek guzel olur, oralara gelmesini çok isterım ama gelmesini çok beklemiyorum enflastyonist olarakta olsa zor gibi.. haa olurda oralar gelırse atletım dahil satıp girerim ayrı,
    GLOBAL-SP500 deki olası %15-20 düzeltme bizim için en büyük risk...

31 Ağustosa kadar planım bu...ama olu da gelmezse B planı..

4.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Haber aşağıdaki link'te var:

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...-okuyabilecek/

Resmi Gazete'de yayımlandı: Katarlı gençler, Türkiye'de sınavsız tıp okuyabilecek
    katarlı gençler sınavsız okuyacak diye bi şey yok.. imzalanan protokolün başlığı şöyle "askeri sağlık alanında eğitim işbirliği"

bu başlık bile herşeyi açıklıyor, türk ordusu ve katar ordusu arasındaki işbirliği kapsamında 15 tane katarlı askeri tıp öğrencisinin türkiyede eğitim almasını düzenliyor bu anlaşma.. normalde haber değeri bile olmayan bi detay, en gerizekalının bile anlayabileceği açık olan bi durumdan bile -bütün katarlı gençler türk tıp fakültelerine sınavsız girecekmiş diye" yaygara koparmak insan zekasına hakaretten başka bi şey değil.. yıllar boyu her gün buna benzer 20 tane yalan dolan üfürenlerin amacı belli- halkın bi kısmını delirtmek ve boş polemiklerle ülkenin iç direncini yerle yeksan etmek

1557.5 Long 2

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    virmanylayan kim?

kimin malı ?

ve neden virmanlar...

lotlar hava alsın çürümesin diyemi ?
    Deutche yabancı Türkiye takas birimini kapattığı için, tek yabancı takası artık Citibank, tüm yabancı hisseleri o saklayacak..

7.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Deuche ye sormalı Türkiyeden takas saklamadan da çıkıyonmu diye!
    Budur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    MSB kaynakları "Katarlı gençlere Türkiye'de sınavsız tıp eğitimi hakkı verildiği" iddiasını yalanladı

ANKARA (AA) - Milli Savunma Bakanlığı kaynakları, "Katarlı gençlere Türkiye'de sınavsız
    tıp eğitimi hakkı verildiği" iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
    Bazı internet sitelerinde "Katarlı gençlere Türkiye'de sınavsız tıp eğitimi hakkı
    verildiği" iddiası yer aldı.
    Milli Savunma Bakanlığı kaynakları, söz konusu iddianın gerçeği yansıtmadığını belirtti.
    İddialara gerekçe olarak gösterilmeye çalışılan Türkiye ile Katar arasındaki "Askeri
    Sağlık Alanı'nda Eğitim ve İşbirliği Protokolü"nün askeri sağlık alanında
    iş birliği protokolü olduğunu vurgulayan kaynaklar, "Protokol, her yıl belirlenecek
    kontenjan dahilinde misafir personel ve Katar Silahlı Kuvvetlerinde görev
    yapan asker-sivil personel ile Katar Silahlı Kuvvetlerinde görev yapmak üzere eğitim
    alacak personeli kapsıyor."
    ifadesini kullandı.

-AA-

Sayfa 94/1004 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •