Sayfa 946/999 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Yarın borsada çakmaya devam ederlerse bu iş karakolda bitecek demektir....

Senaryo için biraz erken ama önce borsaya çakacaklar sonra faiz de çakmaya devam , daha sonra da dövizde operasyon bekliyorum....

2.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Tfx den ucuzu yok ..Türkiye Finans

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın Omega0607,
    TFX'i kullanıyorsanız, TL döndüğünüzde parayı gecelik değerlendirebileceğiniz bir imkan sunuyormu T.Finans size?Yani PPF benzeri likit, anında alıp satılabilecek bir enstrumanları varmı?
    Birde bu hesapta işletim ücreti, masraf komisyon gibi ek giderler çıkartıyorlar mı?

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sayın Omega0607,
    TFX'i kullanıyorsanız, TL döndüğünüzde parayı gecelik değerlendirebileceğiniz bir imkan sunuyormu T.Finans size?Yani PPF benzeri likit, anında alıp satılabilecek bir enstrumanları varmı?
    Birde bu hesapta işletim ücreti, masraf komisyon gibi ek giderler çıkartıyorlar mı?
    Sn.myfinans ,canlı hesabı açtırdım ama hesaba fonlama yapıp kullanmaya başlamadım.Spread dışında kesintisi yok diye biliyorum onuda malum bankalarda kesiyor ama Tfx canlıdan arada açıp karşılastırıyorum bu son 2 gündür makası açtılar ama heryerde daha fazla açık şu an .
    Yakın bir akrabam geçen hafta benim tavsiyemle açtı al sat yapıyordu.Öğrenip paylasırım sizinle ..

4.  Alıntı Originally Posted by naturalborn Yazıyı Oku
    IMKB 30 %6 düştü ; IMKB 30 daki hisseleri yansıtan VİOP NİSAN Vade % 1,66 düştü.
    İlla artıya geçmesi gerektiğini nereden çıkardınız bilemiyorum.
    Şimdi yarın Tüpraş temettüsü var,açılış direkt eksi başlayacak zaten
    Eleştirmek için yazmadım zaten .Alışda iseler viop aineden artıya geçmedi .Aradaki farkı biliyorum viop daha az düştü biste göre.İlginç geldi bu durum.

5. An itibariyle(00.52) biri fx spot(yerli fx firma) piyasa fiyatı ve diğeri tfx fiyatları
    Tfx gece olduğu için makası açmış ama fxde gecede olsa makas çok dar olurdu .Seçime kadar spread dahada artacak .Alan aldı ,satan sattı .Al sat yapmak çok zor bu spreadler ile .

6.  Alıntı Originally Posted by Diproyals Yazıyı Oku
    Tl’de Aylık veya 3 Aylık Oran alan var mi?
    20.50 Oran üzerinde.
    Teb Marifetli hesabini %20.50’a Yükseltmiş.
    Vakifbank Ari hesabini %20.25’e Yükseltmiş.
    Saçma oranlar. Yüksek varsa bilelim.
    2 yıllık hazine tahvili var %21.34 stopaj %10. Yapay ve geçici bir kriz olduğunu düşünen değerlendirebilir.

7. Omega0607

Gün içinde kaç kuruş makas oluyor.

Teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Sn.myfinans ,canlı hesabı açtırdım ama hesaba fonlama yapıp kullanmaya başlamadım.Spread dışında kesintisi yok diye biliyorum onuda malum bankalarda kesiyor ama Tfx canlıdan arada açıp karşılastırıyorum bu son 2 gündür makası açtılar ama heryerde daha fazla açık şu an .
    Yakın bir akrabam geçen hafta benim tavsiyemle açtı al sat yapıyordu.Öğrenip paylasırım sizinle ..

Teşekkür ederim.
    Parayı oraya aktarıp al sat iyi ama, diyelimki bir dönem TL'de kalmak gerektiğinde diğer bankalar gibi PPF imkanı yoksa kötü.Vadesizde öyle beklemek gerekecek.

Sayfa 946/999 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •