Sayfa 958/1002 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    KK,eski kurttur..Bence her türlü İKNA YÖNTEMİNİ biliyor.

MUHARREM İNCE,az kalsın parti genel kurultayı için delegeyi toplayacaktı...Derken KK,yüksek ikna gücüyle dengeleri değiştirdi...Delegelerin kimisini KUBA ya kanser tedavisine...Kimisini başka yere..vs...Kimine iş-aş...

Bunlar tabiki Mİ, iddiası.Ama tamda delege sayısı yeterli olacakken 50-60 tanesi anlaşılmaz bir şekilde imzasını çekince..olay nasıl yorumlanmalı ki?

KK,yine usul usul MUSUL dedi...KULİSLERDE konuşulan pazarlıklar var...GÜNEŞ MOTEL diye TT olmuş...

KK, tam siyaset dehası.Önünde hiç birşey durmaz...

ADAM bu işi sakince-uzlaşmayla ama kendi hırsından ASLA TAVİZ VERMEYEREK yaptı.SABIRLA....

Biz de MANSUR-EKREM diyorduk..VAY ANASINA....
    Partilere bakınca en demokrat partinin(değişik düşüncelere tahammül--liderin mutlak hegomanyasının olmayışı gibi) İP-HDP olduğunu görüyorum...

AKP-CHP-MHP de aykırı ses olması bence mümkün değil..Bir şekilde kapı önüne konulursun.

Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Siz, sizin gibi düşünmeyenleri asagiladiginiz sürece istediginiz sonuç asla olmayacak. Kk ya oy vermeyecek olanların hem vicdani hemde beyni kör oluyorsa siz vicdanlı ve beyin gözü açık olanlar daha çok bekleyeceksiniz.
    Siz gılıçtaroğlu sgkyı batırdıya devam

https://www.odatv4.com/guncel/sgk-da-rekor-acik-273586
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Patron biraz da bu taraf megri megri desin ne olacak? İster sevin ister sevmeyin. Bunlara oy veren bir kitle var . Daha ne kadar yok sayilacak, tü kaka denilecek. Sisteme sokulmadikca sıkıntı olur. İnsanlar her türlü konuyu konusabilmeli.Eline silah alanın başı ezilmeli o ayrı. Argümanı sağlamsa zaten sen de ben de ikna oluruz. Sağlam değilse olmaz zaten. Galileo hikayesini istedigin kadar engelle. Bir yerden yine baş verip filizlenir. dersen ki kızılderili olayı gibi yapalım o da fikirdir ama bu topraklara sana bana yakışmaz.
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Bence olay kk nin adaylığı cb yardimciligi falan değildi. Kk selogillerle bir takım pazarlıklara girdi. Aplam da onlar varsa ben yokum dedi. Sonra iste toparlama calismalari falan fistik. Ama bu surecte ne oldu. Bazilari el altindan 5 li cete, 400 kusur kişilik liste falan haberlerini yaydı. Hatta AKsener cumhur ittifakina katilacak haberleri yapti. Gördük ki aslında eleştirdikleri akgezenler kitlesinden hiçbir farkları yok. Bu kesim de ayni seyin laciverti. Seküler bir milliyetçi olarak kafam karışık. Umudum yok. Zalimle asla yan yana olmam. Zalim olma ihtimali oldukça yüksek olanla yan yana olmalimiyim bilemiyorum.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    Cumhuriyet tarihinde bu kdr düsük bir alım gücü oldu mu yahu hafta sonu markette soğan 20 tl idi .. bence sözün bittiği yer ...
    Doktorlar dünya kadar para kazanıyor, mühendisler(İstanbul'da) 20-25k dan işe başlıyor, öğretmen-memur 15-20k en az, asgari ücret 8,5k...

Bence alım gücü ev ve araba hariç geçmişe göre iyi... Ama suni bir durum tabi...

5. Mevcut gitsin de kim gelirse gelsin modunda insanlar bu sistem içinde çaresizliğe mahkum edilmişligin sesi bunu kazanım başarı zafer diye sunmak ne kadar doğru?

6. [QUOTE=Ohac;6337628]Doktorlar dünya kadar para kazanıyor, mühendisler(İstanbul'da) 20-25k dan işe başlıyor, öğretmen-memur 15-20k en az, asgari ücret 8,5k...

Bence alım gücü ev ve araba hariç geçmişe göre iyi... Ama suni bir durum tabi...

memur 11-12 arası maas alıyor bu klasik memur 4/1 olursa iste maasta 800 tl gibi bir oynama var ... alım gücü olayı bir kısım icin geçerli degil evet ama geriye kalanlar ? hep kamu acısından dusunuorsunuz ki evet kamu da bir albay emeklisi 25 bin bir polis emeklisi 15 bine yakın maas alıyor ama her sey kamudan ibaret mi ?

7. ev ve araba fiyatlarından ibaret degil hayat pahalılığı gecen sene marttan bu yana hersey 3 x olmus ama ya maaslar ? son 3 sene de fiyatlar 5-6 x olmus ... gelir adaletsizliği feci sekilde büyüyor ... ben inanmıyorum gelismis ülkeler de bir doktor ile itfaiyeci arasında bu kdr maas farkı ya da emekli aylıgı farkı olduguna rakamlar korkunc ... 5.500 tl maas alan piyasa emeklisi bir marangoz bir yer de bir yer de ise kamudan emekli 15 bin alan bir polis emeklisi memur.. hersey tahsil de degil ki artık cogu üniversite mezunu ..

8.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Başta CNN Türk ve yandaş medyanın 1 yıldır ağızlarında sakız edip saatlerce program yaptıkları Muhalefetin adayı kim olacak konusu böylece kapanmış oldu.
    Şimdi onlara yeni sakız lazım.
    O konuda muhakkak CB nı yardımcılığı Anayasaya uygunluğu konusu olacak gözüküyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 958/1002 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •