Sayfa 959/1024 İlkİlk ... 4598599099499579589599609619691009 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,665 - 7,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Ali Ağaoğlu:

Hangisi mümkün değil...?
    725 bp faiz artışı mı?

Yoksa birkaç hafta sonra Olağanüstü PPK mı...?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Yahu ne olağan üstü toplanır nede o kadar faiz artırır geçen toplantıda da öyle böyle dediler aldık mokomboyu.
    Adamlar 7 TL de arttirmadilar gelip 6.40 damı arttiracaklar hani karşımızdakini entelektüel bilgiye sahip biri gibi düşünüyoruz ama yok işte bildiğimiz kabzimaldan hallice adamalar bunlar

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    ne guzel sorular

bu sorulari ben 15 sene once burada sormustum ama tabiki cevabi yok

ben MB nin bilmemne bolumunde calissaydim Diyarbakirdaki kuzeni arar duruma gore pozisyon aldirtirdim ama kendi adima hicbir sey yapmazdim

siz o mevkideki insanlari aptalmi zannettiniz?
    kuzeni falan karıştırmak yerine yurt dışındaki bir gizli hesapla kaldıraçlı işlem yapmak nasıl olur?
    yatırım tavsiyesi değildir.

4. Birde merkez büyük artış yapacak olsa bugün bütün dünyada dolar carpilirken bizde merkez viopda dolara sabahtan akşama basarken dolar neden yüzde 1 yukarida varmı bir izahati bu durumun.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    kuzeni falan karıştırmak yerine yurt dışındaki bir gizli hesapla kaldıraçlı işlem yapmak nasıl olur?
    Yurtdisinda elde edilen butun kazanclar Turk maliyesine bildirilmek zorundadir

bu yuzden ha yurticinde ha yurtdisinda kazanmissin farketmez

eger yasadisi illegal islerden bahsedecekseniz o baska. Illegal den kastim vergi kacirmak falan o islerden anlamam

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Birde merkez büyük artış yapacak olsa bugün bütün dünyada dolar carpilirken bizde merkez viopda dolara sabahtan akşama basarken dolar neden yüzde 1 yukarida varmı bir izahati bu durumun.
    dolar 6.5, euro 7.5, sterlin 8.5... yatırımcılarla yapılmış bir anlaşmaya benziyor...
    yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Yok öyle tutanak falan...

Orası aynen okullardaki dolaplar gibi.

Ne koyacağınız size kalmış.

Güvenlik de bankaya ait.

Ama, olmaz ya (olmadı da bu güne kadar) bir saldırı ve soygun olursa içindekilerden bankanın sorumlu olacağını sanmam.

Sigortalatma olanağı var mıdır? Bu konuda fikrim ve bilgim yok.
    Şöyle bir haber buldum ama..Sirkeci'de bankada kiralık kasa şoku - Sondakika Ekonomi Haberleri
    www.hurriyet.com.tr › Ekonomi Haberleri
    19 Şub 2013 - Savcılık olaya el koyarken polis 18 banka personelinin ifadesini aldı. ... bir süre sonra banka görevlisi ile birlikte kiralık kasaların bulunduğu

Türkisch Central Bank.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 959/1024 İlkİlk ... 4598599099499579589599609619691009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •