Sayfa 96/1001 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 761 - 768 arası.

Konu: Viop - XXIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,774
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Hazır seans bitmiş iken biraz son 3 günde düşündüklerimi yazayım. Cuma günkü düşüş hiç inandırıcı değildi, sanki Ekim vadede en alttan long açmak için zorlama bir düşüştü. Bu yüzden hisse alımına karar verdim ve dün almaya başladım. Yani kısaca Sn ABKA ile aynı düşüncedeydim tek bir farkla, kendisi al sinyalini bekledi almak için, ben doğrudan almaya başladım. (Tahminim elinde yeterince banka olduğundan net sinyal bekledi). Dünkü düşüş %1.5 tan fazla olmaz diye düşünüyordum, %2 oldu. 4.90 altına Akbank vermezler diyordum, 4.87 ye bile verdiler. Bugün de %2 lik bir düşüş ve akbankta 4.77 ye kadar vermelerini bekledim, elimdeki tüm TL yi 4.86-4.77 aralığında Akbank pasif alımına yazdım. Hatta 4.77 altına verirlerse dolar fonu satmak için hazırladım kendimi, hiç istemesem de. 4.83 e kadar pasifler gelince 14:30 a kadar, fon bozmaya gerek kalmayacak deyip denize kaçtım. Beklentim en fazla dünkü kapanıştan kapanacak bir endeks, 4.90 Akbank ve 5.05 İsC rakamlarını görmekti, biraz abarttılar. Bankalar konusunda düşüncem ABKA'dan pek farklı değil. Yeterince diplerde olduklarını düşünmeme karşın, olası bir döviz zıplamasında daha da dibe gitme olasılığının hala var olduğunu düşünüyorum ama artık biriktirme zamanı diyorum çünkü ne kadar düşerlerse düşsünler, karşılayacak döviz stoğum var diyorum.
    Gerisi ise, nasip.
    bankaları aldım ve en az 6 ay bekleyeceğim.maliyetim iyi.AKBNK,GARANTİ,İŞC,VAKBNK

GEÇENLERDE hesap durumunu da yapıştırdım.sistem işi VOB için kullanıyorum.yoksa bankalarda alış yapıp unuttum...bir garantibnkası dolar bazında 1/ 6 fiyattan işlem görüyor.tüm varlık fiyatları(araba-ev vs.) tavan giderken bankalarda bir yerde ralli yapmak zorunda...ben 2003-2006 yıllarına benzetiyorum..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Evet, nihayet ısrarla yazdığımız bir yönetim yalanı daha ortaya çıktı.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu konudaki ısrarlı yazılarım sonrası beni hükümet düşmanlığı yapmakla suçlayan yandaş angut kimdi? Çıksın ortaya.

Son olarak, sadece bugün 3 hekimimizi virüs nedeniyle kaybettik. Önümüzdeki dönemde bu iş çok daha vahim bir duruma gelecek çünkü bu iş tamamen kontrol edilemez bir hale geldi

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

öhhö Öhhöö..

4.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    doğru diyosun. çoğa tamahederken zermayeyi kediye yüklemeyelim.

bin pivan aşağıdan başlamak üzere tabana dek yazdım lotları.
    sınırlı sayıda var. ilk gelen alır.
    Beni ütemen bi kerem, niye dersen lönk maliyetim 10bin şort maliyetim 200 bin

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

dolar
    günlük

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,774
    çocuklar uzaktan egitime başlayınca masaüstü bilgisayar için kamera lazım oldu,bu gün hiç bir AVM de,mağazada bulamadım,hepsi tükenmiş..bu konuda önerebileceğiniz bir kamera varsa sipariş edeceğim.sadece bu eğitim işi için kullanacağız..orta halli olabilir.

tşkler.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    öhhö Öhhöö..
    Umarım maliyetin düzelmiştir Dostum. Ama sen sen ol, Dow dönüşüne yakalanma.
    Hele ki aşağıdaki asrın balonu patlar ise, aman aman

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bloomda biri prof 2 bayan merkez bankasının ne yapmaya çalıştığını biz anlayamıyoruz diyor. Ya evet bence onlarda ne yaptığını bilmiyor sadece talimatla hareket ediyorlar çünkü...

Sayfa 96/1001 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •