Sayfa 960/1006 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: Vob 24

PakBaris Guest
     Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Şu aşamada sadece aşırı alıngan olduğunuzu söyleyebilirim.
    O ayrı bir konu. Ama ülkenin iyiliğini yazınca aktröl olmuyor her insan. Ulusalcıyım, memleketin durumundan memnun değilim, yanlışları söylüyorum, kimseyle de kavga etmemeye büyük özen gösteriyorum. Cevap yazan olursa cevap yazıyorum. Haklıysam altta kalmam. O uzattıkça ben de uzatırım, çünkü haklı olduğum bir yazı. Yalansa şu yapılsın, yalan değilse bu yapılsın demişim. (Ama herkes kendi politik fikrine göre pozisyon almış, kimi yalan, kimi doğru diyor.) Saygılar.

2. Fed in yeni baskani guvercin ilimli biri olcak.
    Trump reis fed in dowu ucurmasindan hayli memnun.
    Bu haliyle dolari globalde çökertir.
    Bize de yansır gecikmeli de olsa

dikkat ediyorum burada bazı muhalif kişilerin siyasi konuda uzlaştığı ( muhalif oldukları için ) fakat ekonomi konusunda biraz uyuşamadıklarını hissediyorum. ve sırf bu yüzden birbirlerini kırıp hakarete kadar gidiyor oysa sosyal ortamda o kadar ortak yanları varki fakat bu maddi konular insanları maalesef ayırıyor ve buda beni üzüyor. ve ve diyorum aktroller asla ve asla böyle bir şey yapmıyorlar çünkü biat onların kanına işlemiş. azıcık birbirinize saygılı olup sahip çıksanız benden bir kabul ederseniz yatırım değil dost tavsiyesidir. saygılar

4. Bir trolsünüz söyleyeceklerini sınırı yoktur. Ama sizin için bu yönde bir düşüncem yok. Böyle yazdığım içinde özür dilerim. Şık değil biliyorum. Umarım beni bağışlarınız..

PakBaris Guest
     Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Bir trolsünüz söyleyeceklerini sınırı yoktur. Ama sizin için bu yönde bir düşüncem yok. Böyle yazdığım içinde özür dilerim. Şık değil biliyorum. Umarım beni bağışlarınız..
    Rica ederim, elbette ne demek. Hiçbir özrü geri çevirmem. Yanlış anlaşılma olmuş, konu kapanmıştır benim için.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Bizi izleyen para kazanır, boş lakırdı yapmaz önümüzdeki işe bakarız. Zaten boş muhabbetin fazlası zihinleri karıştırır.

7. sene sonu dolar düşmez bankalar şirketlerin deli gibi dolar ihtiyacı var. zaten faizi aşağı düşürmüyorlar... usd rahat 4 tl olur... abd 'nin iki lafı yeterli , size vize yok artık desin iş bitti.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Sayfamın reklamını mı yapıyorum?

"Evt"

Sayfa 960/1006 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları