Sayfa 969/1001 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,745 - 7,752 arası.

Konu: Viop-XX

1.  Alıntı Originally Posted by mühendisyatırımcı Yazıyı Oku
    Thy ye sağlam bastılar bugün çünkü thy de maldalar uçurmak için iyi dökmeleri gerekiyor ne kadar sürede dökerler bilmiyorum ama döktükten sonra herkes arkasından bakıp kalacak gibi geliyor bana. Tavan taban da yüzde 20 ye çıkarsa para kazanmak iyice zorlaşır. Viopa hiç bulaşmamak lazım o zaman.
    Abi kaç yıldır borsada yada vioptasın ?

2.  Alıntı Originally Posted by mühendisyatırımcı Yazıyı Oku
    Thy ye sağlam bastılar bugün çünkü thy de maldalar uçurmak için iyi dökmeleri gerekiyor ne kadar sürede dökerler bilmiyorum ama döktükten sonra herkes arkasından bakıp kalacak gibi geliyor bana. Tavan taban da yüzde 20 ye çıkarsa para kazanmak iyice zorlaşır. Viopa hiç bulaşmamak lazım o zaman.
    Çok ky malda. Zaman alacak görünüyor. Sert hareketler de olabilir.
    ytd.

3. Altını çizmek istediğim bir konu

Sadede Xu30 da yasak kalktı

Eskisi gibi olmuş olsa sizce ne olur ?

Yani istediğin senette açık açık olmuş olsa

Yani sadece xu30 açık diğerleri sizce neden açılmaz ?

4. Çok uzun zaman olmadı ama ben mühendisim ve işlem yapmaya başlamadan önce sistemin nasıl işlediğini öğrendim önce. Nasıl çalıştığını bilmediğin şeyde problem çözemezsin. Birde ben hep verilere bakıyorum. Burda yabancılar alıyor dediklerinde satışa geçmiş oluyorlar genelde yada yabancı satıyor dediklerinde deli gibi almaya başlamış oluyorlar. Çünkü siz aracı kurumlara bakıyorsunuz oda sizi yanıltıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Altını çizmek istediğim bir konu

XU30 da da büyük ihtimal ile karşılıklı görüşerek açılmıştır. Ama para bu, söz nereye kadar göreceğiz.
    Diğer kağıtlarda açamazlar. Yangın yeri olur. Hele bu seviyelerde. Yeni yatırımcılar orada zaten. Her gün tavan yaparak borsacı oldular. Kaybetmeyi tam görmediler ama "winter is coming"

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Şayet seçim varsa, muhalefet için medya kısıtlı ama sosyal medyadan yürümelerinide istemedikleri için böyle bir kısıt olsbilir. Seçim varsa sosyal medya kısıtlanır. Anladıgim
    Aynen öyle, katılıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Altını çizmek istediğim bir konu

diğerleri zaten bizim konumuz değil vadeli senedi olmayanın burda konuşulması bile saçma. viop topiği boşver diğerlerini benim ekranım ilk 50 senede ayarlı diğerlerini görmüyorum bile.

8. Bistte 2 yeni dusus sebebi
    Ayasofya , sosyal medya
    Baska hicbir ulkede yasanmayacak rezaletler
    Adamin canı sıkılıyor kriz cikarip ulkeyi batırıyor
    Bu adam ulkenin basinda olduğu surece bist in yeni normali 0.5 - 1 cent arasi olacak

Sayfa 969/1001 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •