Sayfa 970/997 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,753 - 7,760 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    aktif'in yeni sistemi epey iyimiş,eskiden neydi ya bi sürü evrak doldur şimdi internet şubesinden bonolar gecelik alınıp satılıyor. ah bir de usd için şöyle gecelik %5 bono çıkarsa. bunu nedense yapmıyor. Aktif burayı okuyorsan duy sesimi.
    yuh hocam, bir hafta önce işin olmayan bankayı şimdi pazarlıyorsun. bakalım gelecek hafta neler yapacaksın? çok komik hakikaten.

bu arkadaşın yorumlarına yönlendirmelerine aman dikkat edin. bugün yerdiğini yarın göklere çıkarabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    fibaya dikkat eft limiti o kadar düşüktür ki çıkamazsınız! yada 1 haftada EFT yapa yapa yaka silkerek çıkarsınız. şubede 500tl masraf çıkarırlar!
    Şubeye dilekçe vererek İnternet eft limiti artırılabiliyor.Çok yüklü meblağlar değilse şubeden eft için o kadar para verilmez.İnternet şubeden 3-5 tl civarında.Ama fibabanka temditlerde sıkıntılı çok düşük oranlar teklif ediyorlar.

Birde şubeden yapılan işlemlerden alınan yüksek ücretin nedeni son bir yıldır gözlemliyorum neredeyse tüm bankalar maliyet düşürmek amaçlı olabildiğince az insanın şube kullanmasını hatta şubeye müşteri gelmesini dahi istemeyen bankalar var.Çok fazla personel işten çıkarıldı.Eskiden iki üç kişinin yaptığı bir işi artık tek MT yürütüyor.Herkes bilir her şubede sadece bir personel kredi kartı satmak için bulunurdu hatta şube girişlerinde özel tanıtım bankoları olurdu bunlar da kalktı.Belli miktarın altında havale,para çekme gibi işlemleri şubelerden yapmayan bankalar var.

Fiba ile ben zaman zaman çalışıyorum....Internet EFT üst limit 100K , 100-200K sı olanlar için sorun olmaz fakat büyük meblağlar için şube kullanmak gerek , o durumda da EFT ücreti biraz tuzlu oluyor....

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Fiba ile ben zaman zaman çalışıyorum....Internet EFT üst limit 100K , 100-200K sı olanlar için sorun olmaz fakat büyük meblağlar için şube kullanmak gerek , o durumda da EFT ücreti biraz tuzlu oluyor....
    İnternet eft 100k değil 150k (son 3 aydır kullanıyorum)

Önceden konuşulursa, şubesine göre eft masrafı ayarlanır diye düşünüyorum. Şubatta 900K talimatla eft için 15 TL almışlar benden.

Yeri gelmişken güncel oran:

FİBA 1m yeni para %15.00
    temdit %14.75 (bu oranı daha düşük tutara da veriyorlar)
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

5.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    yuh hocam, bir hafta önce işin olmayan bankayı şimdi pazarlıyorsun. bakalım gelecek hafta neler yapacaksın? çok komik hakikaten.

bu arkadaşın yorumlarına yönlendirmelerine aman dikkat edin. bugün yerdiğini yarın göklere çıkarabilir.
    bir tutarsızlık yok. ne dedim gerçek yatırımımı asla orada tutmam. ama düşük miktarlı vur kaç için ideal,günlük gidiyorum zaten hele şu dolar istediğim seviyeye insin dolar alacağım ve aktiften elden dolar çekeceğim.

6.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    İnternet eft 100k değil 150k (son 3 aydır kullanıyorum)

Önceden konuşulursa, şubesine göre eft masrafı ayarlanır diye düşünüyorum. Şubatta 900K talimatla eft için 15 TL almışlar benden.

Yeri gelmişken güncel oran:

FİBA 1m yeni para %15.00
    temdit %14.75 (bu oranı daha düşük tutara da veriyorlar)
    Fibabanka piyasayı en iyi koklayan bankalardan biridir.Oranları artırmışsa mevduat faizleri Mart ayı içerisinde yükselecektir.

Klasik müşteriyim...
    EFT ile işim yok...
    Al gülüm,ver gülüm...
    Geçen sene kendileri EFT yapma durumunda kaldılar,5TL masraf yazdılar onuda MT ödemek istedi....
    Şübeler arası davranış farkı olabilir,FİBA'da hiç sıkıntı yaşamadım....
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

8. aynen öyle...piyasayı iyi koklayan bir yönetim kadrosu var benim anladığım kadarıyla fibanın...

QUOTE=yolgider;1831190]Fibabanka piyasayı en iyi koklayan bankalardan biridir.Oranları artırmışsa mevduat faizleri Mart ayı içerisinde yükselecektir.[/QUOTE]

Sayfa 970/997 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •