Sayfa 971/1000 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,761 - 7,768 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Hissedekiler basa basa sell tuşunu bozacak.Yavaş basın len

2.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Daha büyük ve daha sert hareketlere bile bile zemin hazırlıyorlar. Bir patlarsa pezo grafiğini alırım önüme ))
    TL merkez bankasının öz oğlu. Başka da bir değere sahip değil. Bu öz varlığına hunharca bir hamle yapması kendi tercihidir.

Veled onun vekalet onun.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. MB sıkı para politikası vs derken TL likiditenin kralını yaratıyor. Geçen hafta Çarşamba günü itibariyle 10.6 milyar dolarlık döviz swap açık pozisyonu taşıyordu. O günün kurundan yaklaşık 60 milyar lira eder piyasaya kiraladığı Türk Lirası açık pozisyonu.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Maddi hata neyse de kasıt var diyerek zavallı sandık kurulunu yiyecekler .
    Millet bu yüzden sandıkta görev almak istemedi de zorla verildi sandık görevleri.

Tcmb 16 milyar tl haftalık repo ihalesi açtı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Tcmb ara verdiği 1 haftalık repo ihalelerine yeniden başladı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Tcmb 16 milyar tl haftalık repo ihalesi açtı

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Maddi hata neyse de kasıt var diyerek zavallı sandık kurulunu yiyecekler .
    Millet bu yüzden sandıkta görev almak istemedi de zorla verildi sandık görevleri.
    İki kez görev aldım memuriyete yeni başlayınca o hızla. Sonra baktım olacak gibi değil. Gerçi artık isteğe bağlı değil. Hop diye görev geliyor istemesen de. Mazeret bildirip iptal etmeye çalışıyor millet.

Sayfa 971/1000 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •