Sayfa 973/1001 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,777 - 7,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Garantiye alınmadığı sürece seçim yapılmaz. Diyelim ki haziran gibi oldu. Hemen B planı gümbürtü patırtı. Hile var. Yakalananlar olacak ( yani hileyi de aslında onlar yapacak ) vay efendim falan filan inter milan

C - D planları da mevcuttur lakin burada söylemeye dilim varmıyor.

“Dur bakalım ne olacak ?†fıkrasını okumanızı tavsiye ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    Garantiye alınmadığı sürece seçim yapılmaz. Diyelim ki haziran gibi oldu. Hemen B planı gümbürtü patırtı. Hile var. Yakalananlar olacak ( yani hileyi de aslında onlar yapacak ) vay efendim falan filan inter milan

C - D planları da mevcuttur lakin burada söylemeye dilim varmıyor.

“Dur bakalım ne olacak ?†fıkrasını okumanızı tavsiye ederim.
    Benimde aklıma Meksika seçimleri geliyor.

3. Benim düşüncem daha evvel olmamış , ambalajından yeni açılmış bir şeyler olabilir. Kimse bilemez.
    Çok negatif birikti.
    Karması karıştı !
    Rahmetli Yaşar Nuri hoca 3 T ye güveniyorum derdi. " Toplum - Tarih - Tanrı (tabiat kanunları/evrensel yasalar) "

Filmin sonu şöyle olabilir = https://www.youtube.com/watch?v=ad6Ga-gx-9w

dolarla ilgilenelim lütfen
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    .... merhaba, sayın büyüklerim.. herkese bol kazanclar.. uzun vadeli bir öngörümun doğruluğunu dun gece meclisten gecen secim yassı doğrulanmış bulunuyor.. yani yaklaşık 5ay önce yazdigim gibi.. "bu topraklarda bir daha seçimle iktidar değişikliği olmayacak. bu iktidar secimle gitmez/gidemezler.. yugoslavya benzeri bir parcalanma surecinde, dun gece mecliste buyuk bir adim atildi.. herkese bol kazanclar..
    Rahat ol sandığın kadar güçlü beklediğin kadar kalıcı değiller.
    Burada çoğu forumdaş kızacak ama varsın kızsınlar.
    Türk seçmeni her İhtilalden sonra yeni bir lider ve siyasi oluşum çıkartmış, çok güçlü gördüklerinde tasfiye etmesini bilmiştir.
    Gelelim iddialı öngörüme ihtilal yaşamış! Bir siyasi lider tekrar seçilemez. Bundan hareketle rte tekrar aday olmayacaktır diye düşünüyorum.
    Tekrar seçilebilmesiiçin için belki şu gerekçe öne sürülebilir" Boğaz'daki beyazlar istiyorlar ".

6.  Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    .... merhaba, sayın büyüklerim.. herkese bol kazanclar.. uzun vadeli bir öngörümun doğruluğunu dun gece meclisten gecen secim yassı doğrulanmış bulunuyor.. yani yaklaşık 5ay önce yazdigim gibi.. "bu topraklarda bir daha seçimle iktidar değişikliği olmayacak. bu iktidar secimle gitmez/gidemezler.. yugoslavya benzeri bir parcalanma surecinde, dun gece mecliste buyuk bir adim atildi.. herkese bol kazanclar..
    yoo gerçek adım 2017 ocakta meclisin kendini imha etmesi ile atıldı. seçim falan hikaye.amannn boş ver düzen partilerinin hiç biri ABD nin sözünden çıkamaz.seçim olsa ne olmasa ne.boşa masraf.piramitteki göz ne derse o olur.hatta bir gün komünizm diğer gün şeriat getirebilirler. artık kendi hayal dünyalarına kalmış. GÖZ hepimizi izliyor.

Dolar Yükselişi ile Trump Adımlarını Gölgede Bırakırken. Draghi Güçlü Euro İstemiyorum Dedi Ama Euro Söz Dinlemedi.!

Hafta başından bu yana 116.300/118.900 bandında hareket eden BİST100 endeksinde yükselen doların yanı sıra Menbiç konusunda ABD/Türkiye ortak hareket edecek açıklamalarının olumlu etkisi ve sektörel bazda teşviklerin gelebileceğine dair beklentilerle bir kez daha 119bin seviyesi teste etmeye gayret ederken Trump’ın Dış işleri Bakanını görevden almasının ardından 19 Mart bir araya gelmesi planlanan ABD/Türkiye’nin bu toplantısının ertelenebileceğine dair kaygılar ve de Trump’ın attığı adımların Ticaret Savaşı Başlıyor korkularını yeniden gündeme taşımasıyla 119.000 puanı bir kez daha göremeden satışlara yenik düştü..

BİST 100 endeksi Çarşamba günü % 0,57 düşüşle 117.592,67 puandan tamamladı. Endeksteki değer kaybı 674 puan olurken bankacılık sektörü %1.73 değer kaybetti. Endekse değer katan ise %4.40 yükselen Madencilik sektörü hisseleri oldu.

Bu düşüşte dolar kurunun 3.8750 kritik eşiği kırması ve 3.88 seviyesinin üzerine çıkarak 3.89 seviyesini test etmesi de etkili oldu. Aynı zamanda Euro/TL de 4,8079 ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Yeni güne endekste 117.500 ve dolarda 3.88.09 seviyesinden başlıyoruz. Haber akışının ve doların seyrinin etkili olacağı bugünden içeride TCMB Beklenti Anketi ve ABD Tarafında New York Fed imalat sanayi endeksi takip edilecek. ABD Borsalarında Trump’ın son adımlarının yarattığı korku ile yaşanan düşüşlere paralel satıcılı başlangıç sonrasında doların seyrinin yön vereceği endekste 117.000/116.500 ve 116.000 seviyeleri geri çekilmelerde destek konumunu korurken 118.3007119.000 hedef değer olmaya devam ediyor. Afrin Kuşatması ile ilgili haber akışı ve yurtdışı borsaların seyri dolar ile birlikte gündeme yön verecek.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

kriptolarda bugünde durum vahim

Sayfa 973/1001 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •