Sayfa 974/1030 İlkİlk ... 4748749249649729739749759769841024 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,785 - 7,792 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Diproyals Yazıyı Oku
    Oranlari Görelim.
    29 Ekim bayram nedeniyle tatil kardeş. Doğal olarak bankalar da tatil. Hafta sonu modunda bir gün yani. Oran değil de veri söyleyebilirim. Dolar bugün 5.50 görmüş.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,152
     Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    29 Ekim bayram nedeniyle tatil kardeş. Doğal olarak bankalar da tatil. Hafta sonu modunda bir gün yani. Oran değil de veri söyleyebilirim. Dolar bugün 5.50 görmüş.

Tami tamina 5.5066

Bir onceki 18 Ekim'de 5.5194

Bu demektir ki 100 gunluk EMA da kirilacak ve bugun itibari ile 5.0567 den gecen ve her gun az biraz yukselen 200 EMA hedeflenecek.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Tami tamina 5.5066

Bu demektir ki 100 gunluk EMA da kirilacak ve bugun itibari ile 5.0567 den gecen ve her gun az biraz yukselen 200 EMA hedeflenecek.

Syg,
    5.05 göreceğimizi ya da yaklaşacağımızı sanmıyorum. 5.40 lara kadar bir sapma belki yaşanır en fazla.

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Tami tamina 5.5066

Syg,
    Nezaman dolar alsam ters köşe oluyorum..Ama dustukce alicam ya tam terse yatıcam yada cikicam.. En kötü secim yaklastikca nabizda artacak ister istemez dolar yukari... Birde su var borsa cakiliyo dolar cakiliyo... nasil bi ekonomi modelidir bu

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by hello Yazıyı Oku
    Nezaman dolar alsam ters köşe oluyorum..Ama dustukce alicam ya tam terse yatıcam yada cikicam.. En kötü secim yaklastikca nabizda artacak ister istemez dolar yukari... Birde su var borsa cakiliyo dolar cakiliyo... nasil bi ekonomi modelidir bu

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dolarin cakilma sebebi trump sanirim fed vs.. Bazen bole durumlar oluyor cok ilginc gercekten.. Ben bu ulkede abd kaynakli olmadikca dolarin dusucegini hic sanmiyorum

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

7. 200 günlük basit hareketli ortalama bugün itibariyle 4.8106 dan geçiyor. bende yakınlaşmasını bekliyorum. Bu arada RSI da h4 'de PU oluşmaya başladı. günlükte de aynı şey var.
    Son düzenleme : streneee; 29-10-2018 saat: 19:34.

Alıntı Originally Posted by streneee Yazıyı Oku
    200 günlük basit hareketli ortalama bugün itibariyle 4.8106 dan geçiyor. bende yakınlaşmasını bekliyorum. Bu arada RSI da h4 'de PU oluşmaya başladı. günlükte de aynı şey var.
    Gözünden kaçan ne PU.lar ne NU..lar..var
    Ne ortalama hareketleri var...
    Digerleri anlamsız da gördügün mü anlamlı?..
    Sen de oyna ..
    Sende oyalan...
    Para babasının degirmenine su taşı..
    Yem ol...
    Başkasınını yem edecek laf etme...
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

Sayfa 974/1030 İlkİlk ... 4748749249649729739749759769841024 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız